Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hónapos babának milyen...

11 hónapos babának milyen sütit süthetek karácsonykor?

Figyelt kérdés
2015. nov. 30. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:
2015. nov. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Nem kell neki külön sütni.
2015. nov. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát a diós beiglit nem adhatom neki, kb. mindegyik süti, amit szoktunk csinálni diós vagy mákos.

Ezért gondoltam, hogy csinálok neki külön valami sütit, amit majszolhat velünk.

2015. nov. 30. 23:00
 4/6 anonim ***** válasza:
53%

Miért nem ehet diós bejglit?

Én simán adnám egy évesnek. Rosszul tenném?

2015. dec. 1. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
11 hónapos volt a lányom az első karácsonyán, minden sütit megkóstolt, a mézes kalács ízlett neki legjobban. Miért nem kaphat diós-mákos dolgot?
2015. dec. 1. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Gondolom nem eszik meg egy étkezésre valót úgysem, csak megkóstolja. Ha tudsz beiglitcsinálni neki tojásfehérje mentesen (bár már arra is érett, csak az ajánlás ugye) akkor a diós beigli is simán mehet neki is.

A mák nehezen emészthető, inkább nem is emészthető, mákos tésztát nem adtam még emiatt 1,5 évesen sem neki, de egy falattól semmi baja nem lesz már. 11 hónaposan szinte mindent ehet, amit nem, az óvatosság (tej, tojásf ) és akkor sem lesz baja pár falattól már.

Ha pedig te nem így gondolod, vannak minden mentes blogok, ott nézz körbe. Tej. tojás mentes sütiket keress.

2015. dec. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!