Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hónapos kisfiam még mindig...

15 hónapos kisfiam még mindig eszik éjjel! Ez normális?

Figyelt kérdés
Próbáltam már,hogy csak innivalót adok neki,de vagy csak negyed órával tudom tovább húzni az időt,vagy megissza és sír tovább a tejitalért!miután megitta a tejitalt megnyugszik és alszik tovább!általában kétszer kel fel enni!Pedig vacsit is eszik,azt amit mi,meg utána kap még egy kicsi tejitalt,és mégis..Meddig fog ez tartani?
2015. dec. 3. 13:16
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
4 éves koráig ébredt a fiam. Normális.
2015. dec. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mind a két gyerekem fel kelt még ennyi idősen enni.
2015. dec. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
37%
Igen nálunk is felkel, bár ő szopizik ilyenkor. 17 hós
2015. dec. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
36%
Szopival leálltunk 17 hónaposan utána vmivel jobb lett aztán megint kelt. 2 -2,5éves kora után érezhetően jobb let max 1x kelt nyusziját keresni stb. Most egész jó volt már, de most meg múlt hetfő óta külön szobába szoktatásba vagyunk, mert kistesó jön kb 2-5 alkalommal kel most (októberben múlt 3). Ha beáll, lesz jó esetben pár hónapom és jön a kicsi kezdem előről..Bele is kell ebbe törődni kicsit szerintem, akkor nem agyal rajta az ember és előbb utóbb kinövik. Kitartás!
2015. dec. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
az én fiam 16 hónapos, de még mindig kel éjjel pedig fél7kor vacsizik valamit, szendvics, főzelék..stb és fél8kor (alvás előtt) 300ml tápszert iszik.
2015. dec. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!Csak akikkel egy napon szültem,vagy 1-2 nap,hét különbséggel,egyikük babája sem kel már fel enni,esetleg inni!De akkor megnyugodtam,hogy nem csak az én kisfiam ilyen "falánk" :)
2015. dec. 4. 13:21
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

beidegzodott rossz szokas

Ejjel nem szabad a fogak miatt tejitalt adni foleg cumisuvegbol nem

Nalunk egyszeruen nem kaptak csak korty vizet poharbol es 3 het alatt leszoktak rola

2015. dec. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!