Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Férjetek mennyit segít nektek...

Férjetek mennyit segít nektek éjszaka a babával? Mennyit és mit dolgozik? Nem az etetésekre gondolok, inkább hasfájásra/betegségre/fogzásra stb.

Figyelt kérdés
2015. dec. 5. 18:28
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
67%

Sima szoptatás vagy fogzás miatt nem vártam el soha, hogy keljen, hiszen míg ő reggel időben ment dolgozni és sok esetben estébe nyúlóan volt dolga (hivatásos vadász, így nem szimpla office time-ban van), én általában 8-9-ig aludtam a gyerkőccel együtt, illetve napközben is több lehetőségem volt szusszanni.

Amikor kruppos roham volt, na akkor ő is kipattant az ágyból...

2015. dec. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
82%
10-es, az is le van pontozva, akinek a férje is felkel, úgyhogy szerintem ne húzd fel magad ezen.
2015. dec. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
15%
az sem mindegy hany gyerek van...nem kel fel a ferjem mert egyedul is elbirok egy gyerekkel...emiatt nem kockatatom h rosszul teljesitsen es elveszitse az allasat...de ha ket gyerek lenne felkelne ha erre kernem.
2015. dec. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
46%
Sokat, mindkettővel. Tervezőmérnök, irodában 8-4 között, itthon éjfélig kb. A nagyobbal sokat kellett mászkálni etetés után, nehezen büfizett, ha előbb leraktuk, akkor szenvedett. Így 15-20 perc séta apukáé volt. Szerencsére 3 hónapos korától nem kelt éjjel. A kicsi a fogzással szenvedett meg, éjszakákat üvöltött át. Éjfélig a férjem rázta, én addig aludtam, onnan én vettem át hajnalig. 1 éves koruk után már ritkán kellett hozzájuk kelni, annak meg oka van. Általában felváltva nyomjuk, de nekünk így normális.
2015. dec. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
75%
Mi is felváltva kelünk, mindkettőnk munkája ugyanolyan fontos, elosztjuk a terheket.
2015. dec. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

Nem kell felkelnie.

Ha felébred a baba, kap cicit és alszunk tovább. A férjem valószínű nem is hallja ezt a pár másodperces műveletet.


Ja és össze-vissza dolgozik, van hogy éjszakás, van hogy nappalos, de nem kell megszakadnia.

2015. dec. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
36%
Amikor pici volt a fiam,akkor volt hogy felkelt hozza ejszaka es mondta hogy pihenjek nyugodtan,majd o msgeteti,tisztaba rakja. Amikor a gyerek sirt,mert jott a foga,vagy beteg volt,mindig en ejszakaztam mellette. En otthon voltam,o dolgozott,sokszor ejjel is. A kisfiam is velem nyugodott meg. Ez olyan termeszetes volt nalunk. Most 5 eves,de ha beteg,akkor anya kell,ha baj van,anya kell. Imadja az apjat,de megszokta hogy ilyenkor en vagyok mellette. :)
2015. dec. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
29%

Nem hagytam, hogy felkeljen. Napi 8-10 óra után erre szüksége is volt.

Ne hasonlítsuk már a gyereknevelést a munkahelyhez, mert ég és föld. Az, hogy ő ötkor kel, egész nap figyel, koncentrál, utazik, hol ufyanaz?

2015. dec. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
59%
Utolsó, akkor felőlem te szakadj meg egyedül, nekem mindegy, de nem kéne azt leszólni, akinek a férjében van annyi, hogy fontos neki, hogy a másik is kipihenje magát időnként. Persze, nem ugyanaz egy munka, meg az otthoni teendők, de miért kéne, hogy ugyanaz legyen? Én speciel képtelen vagyok nappal, világosban aludni, de időm sem lenne rá, mert van dolgom itthon. Ha nem házimunka, akkor más, de én sem a lábamat lógatom. Mivel a férjem is tisztában van vele, hogy egyikünk sem wellnessezik napközben, így azzal is tisztában van, hogy a nyugodt éjszakai alvás mindkettőnknek fontos és szükséges, úgyhogy ezt felváltva biztosítani is tudjuk egymásnak. Szar ügy lehet, hogy a te férjednek nem ér ennyit a te pihenésed, te meg még ideológiát is kreálsz mellé.
2015. dec. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
16%
utolsó, ne mond nekem, hogy napközben nincs szabad két órád mikor ledőlhetsz a kicsivel. Míg ezt a férjed nem teheti meg, mert ugye ő keresi a pénzt. Az enyém például nem teheti meg, hogy ne kipihenten menjen, mert ha mondjuk te elmész hozzá, és a fáradtság miatt valamit nem vesz észre, bele is halhatsz.
2015. dec. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!