Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hol fürdettétek meg az...

Ti hol fürdettétek meg az újszülött babát?

Figyelt kérdés
Én úgy gondoltam a szobában kéne, de párom nagyon ellenzi. Kinéztem egy használt turago fürdető állványt fürdőkáddal, 12000.-, de párom azt mondja nem kell az nekünk, de én alacsony vagyok, ha a mosógépre rakom a kádat, nem tudom úgy tartani a babát, mert magasan van nekem.
2015. dec. 9. 20:43
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
94%

4 deszkát összeszerel, mint egy keretet a férjed. Aztán ráteszitek a felnőtt kádra, abba helyezitek bele a kiskádat és már meg is van oldva, nem törik le a derekad, ha odatérdelsz a babádhoz. Kb. 10 perces munka és több gyereket kiszolgál. Minden víz meg szappan a felnőtt kádba lötyög ki, takarítani se kell pluszban .

Az egyik deszka aljára lehet két kis hasábot fúrni és akkor ha az van a kád belseje felé, le se tud csúzni a keret.

Férjed vegye elő apai oldalát és alkosson:)

2015. dec. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Első naptól a fürdőszobában fürdettem. Sógoréktól kaptunk kölcsön állványt, de anélkül sem állt volna meg az élet, bevittem volna egy széket. Szobában eszembe nem jutott fürdetni, egyrészt a parkettának nem tett volna jót a kifröccsenő víz, másrészt nem cipelgettem volna a kádat + vizet.
2015. dec. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

mi ilyet vettunk a kádra:


[link]



imádtam! nagyon nagyon praktikus volt.

2015. dec. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

3 hónapig a szobában állványon, azóta fürdőkádba kis kád, és abban. Szinte a kezdetek óta használom a fürdető fekvős támaszt. (bocsi, nem tudom a nevét) Most már 8 hós, tud ülni, de inkább azon fektetem, gyorsan lemosom, aztán pancsolhat kicsit felültetve.


Ágyra semmi esetre sem raknám, mert labilis, borulhat a kád a picivel együtt.

2015. dec. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
a penész ott lehet a parketta alatt, gondolom nem szedtétek fel, megnézni..egyébként nem törvényszerű természetesen a penészgomba kialakulása, hiszen sok mindentől függ, panel lakásban eleve ritka, függ a szigeteléstől, a hőhidaktól, a szellőztetéstől stb. de én biztos hogy nem kockáztatnék kérdező helyében...az ágy szivacsában meg aztán végképp megtelepszik és van aki nem is érzi, pl mi a férjemmel csak akkor vettük észre mikor már kúszott fel a szekrény oldalán..
2015. dec. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
A kádra tettünk két falécet (amin volt csúszásgátló), és arra a kis kádat (azon is volt csúszásgátló, IKEÁs). Mindhárom gyerekkel tökéletes volt így, mondjuk hajolni kellett, igaz én csak néha csináltam, a fürdetés mindig apa dolga volt nálunk. Volt egy mini hősugárzónk is, arra az esetre, amikor hideg volt télen. A mosógépen volt egy pelenkázó lap, azon öltöztettük, töröltük előtte-utána.
2015. dec. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Mi a fürdőszobában a szekrényre tettük a sima kiskádat, majd onnan vittük be a gyereket a szobába öltözni. Mióta már tud ülni, a kiskád a zuhanykabinban van és ott pancsolhat. Nagy kádunk nincs, mert mi csak zuhanyzunk.

Nyáron sokat kellett lefürdetni a lányunkat (a meleg miatti kiütések miatt), akkor kivittem a kádat a konyhába, ott linóleum volt, így nem lett baj. A szobai parkettára nem vittem volna, mert a mi lányunk folyton csapkodta a vizet.

2015. dec. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nálunk a konyha erre a legalkalmasabb. Nagyon pici a fürdőszoba, az előző lakó berakatott ide egy bazinagy zuhanykabint, a mosógépünk már alig fér ide, csak ferdén, szóval elférni alig lehet. A szobában nem fürdetnék inkább (parketta), viszont a konyha tökéletesen alkalmas rá. Nem valami nagy az sem, de pont ezért jó, hiszen ha becsukom az ajtót, kellemesen bemelegszik annyira, hogy fürdetésre alkalmas legyen a hőmérséklet. Ott a nagy étkezőasztal, amiről esténként lepakolunk, és kényelmesen elfér rajta a kiskád, a fürdetőkellékek és a törölköző is.
2015. dec. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Már négy hetesen csapkodta a vízet a kezével meg a lábával. Én biztos nem vittem volna be a szobába a kádat, cipelés miatt se meg a kifröccsenő víz miatt se.

Kádra volt álvanyunk, de akár a fürdőszoba kőre is leteheted és ülve vagy térdelve meg tudod fürdetni, nem kell hajolni.

2015. dec. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!