Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit kell költeni 0-1 éves...

Mennyit kell költeni 0-1 éves koráig egy babára?

Figyelt kérdés
azt mondják sokba van, más szerint egyáltalán nem. Az első egy évbe születéstől fogva 40 ezer elég neki?

2015. dec. 15. 07:10
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
43%
Ennyi erővel összeadhatnánk összességében mennyit költ az ember egy gyerekre,kezdve az első orvosi vizsgálattól,de szerintem nincs értelme,mert nagyon magas összeg,és akkor amikor nézed a havi kiadást lényegtelen,hogy a szülés előtt a babakelengyénél mennyit költöttél ruhára ami épp jó a babára.Kisfiam előtt simán megsaccoltam,hogy fog nőni,most is így fogom csinálni,ha meg kell valami veszek az adott hónapban,mert az,hogy szerintem elég a 40ezer nekem elég volt nem jelenti azt,hogy ki van számolva többet nem költhetek.
2015. dec. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
39%

Ez meg milyen logika?

Már bocs de érdekesen gondolkodsz,nem érted a lényeget.


"Az első egy évbe születéstől fogva "


ez mindenki írt egy összeget amennyi volt neki,te is írtál,valaki elég magasat írt mert volt plusz kiadása,nekem nem volt,és ruhára sem igazán mivel már beszereztem előre és mint mondtam sokat kaptam a rokonságtól,mégis mi a fenének írjam hozzá az összeghez ha nem költöttem rá a szüléstől 1 éves koráig???

2015. dec. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
39%
"ez" nem kell az elejére, félrenyomtam
2015. dec. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
61%

Hallod kérdező?!

Vegyél meg mindent előre és akkor bőven elég lesz a 40! :D

2015. dec. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
46%
fura egy nő vagy annyi szent..nem irigylem a párod mindene fenn akadsz... mondhatjuk hogy 100 ezer egy gyerek havonta de akkor min 70%al kevesebb baba lenne Magyarországon ha ez tényleg így lenne
2015. dec. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
67%

"mégis mi a fenének írjam hozzá

az összeghez ha nem költöttem rá a

szüléstől 1 éves koráig???"


Azért mert pénzügyileg az szorosan ahhoz az időszakhoz tartozik. Olyan mintha akkor költötted volna. Ha nem így számolod annak semmi értelme, akkor tényleg irhatnad, hogy nulla mert születés előtt megvettel mindent.

2015. dec. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
67%
Nem ő a fura, hanem te. Az látszik, hogy gazdasági ismeretet nem tanultál vagy nem értetted meg sajnos. :(
2015. dec. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
42%
na jó nagy az Isten állatkertje,és aki kiszabadult mind itt van...
2015. dec. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem elég 40ezer Ft havonta,lehet néha van egy kis plusz költség,de simán ki lehet jönni.


Nem értem miért bántjátok a válaszolót,valóban azt kérdezte a kérdező mennyi a havi kiadás a baba születésétől,és mindenki leírta,nála mennyi volt, de a havi kiadás épp azért havi,mert abban a hónapban költöd el. Amit szülés előtt költesz el az hiába kapcsolódik ehhez az időszakhoz,pláne,hogy kiságyat,babakocsit stb nem 1 évre veszel,de az nem a havi kiadás. legalábbis mi úgy számoltuk,hogy van egy összeg ami félre van téve a babának az megy az úgymond babakelengyére,és kalkulálsz "mennyibe kerül" majd a baba havonta.

2015. dec. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%

"Ha nagyon ki akarom számolni, akkor havi

20-25ezer/gyerek nálunk, de két éves koráig

is igaz ez"


Ezt kevésnek érzem mert ez azt jelentené, hogy elég rá a csp plusz adókedvezmény amit csak miatta kapsz.

2015. dec. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!