Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Irigység ez a részemről, vagy...

Irigység ez a részemről, vagy ti sem adnátok oda nyugodt, jó szívvel?

Figyelt kérdés

1 éves a fiam, a születése előtt egy vagyon költöttünk a babaruhákra, babadolgokra. De tényleg, a végösszeg hét számjegyű lett.

Az egyik barátnőm most terhes és elkérte tőlem az összes cuccot, mert hogy őket most nem veti fel a pénz és hogy visszaadják, stb. Akkor sem akartam már odaadni, mert régen is rengeteg mindent kölcsönkért, amiket vagy sosem kaptam vissza, vagy tönkretett.

Múlt héten megtudtam, hogy újra babánk lesz és mondtam, hogy így nem tudjuk odaadni a dolgokat. Kérdezte, hogy a babakocsit sem, mert mondtam, hogy a Stokke újabb változatát néztem ki a következő babának és akkor nekik jó lenne az, amit most használunk. De ez még használtam sem olcsó és azért nem szívesen adom oda, hogy tönkretegyék...

Meg furcsa, hogy másfél éve nem beszéltünk, most meg hogy szüksége lenne rám, azonnal nyomul és keres. Már mikor beleszól a telefonba, tudom, hogy kell neki valami...


Nem tudom, hogy most én gondolkozok rosszul, vagy tényleg nekem van igazam?!


2015. dec. 15. 18:29
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

"Majd ha nem csak akkor keresel, ha kell valami, akkor majd esetleg tudok adni ezt-azt, de most pláne, hogy jön a következő gyerek, semmit!"


Ha nem keres többet, az a legjobb

2015. dec. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Mivel újra terhes vagy, ezért nem tudom, mi a további probléma ezen. Ami nem kell neked, max. eladod, olcsóbban nekiadod, esetleg ingyen, kölcsön.
2015. dec. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

Mondd azt, hog yel szeretnéd adni őket, amik használtabbak, az újakat pedig a következő gyereknek tartodatod, aki a családba érkezik.


Egyébként én is negyed évente egy óriási zsák ruhát veszek a turiból, újszerűek, kilóra adják (háda) és akkor veszem elő, amikor kell. VEgyen ő is ott, kilója ha nem akciós, akkor 3500huf, ha akciós, akkor a fele/kg.

2015. dec. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Először is, egy ilyen nőt, sosem neveznék a barátomnak, másodszor pedig én elküldeném a fenébe!
2015. dec. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem is kérdés, és te is tudod mit kell tenned...NEM-et mondani.

Határozottan.


..és nem, nem gondolkodsz rosszul, én is ezt tenném.

A "barátnőd" meg ne más tollával ékeskedjen....

2015. dec. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Nekem nem lenne "pofám" kérni senkitől sem.

Ha adnak, ha felkínálják az más...megköszönöm és elfogadom, vagy elutasítom, de kérni....na neeee

2015. dec. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!