Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek melyik pelus?

Kinek melyik pelus?

Figyelt kérdés

Sziasztoook!

Olyan kérdésem lenne, hogy az első 6 hónapba milyen pelus vált be nektek/babátoknak? Ha megkérdeztem, mennyibe kerül/került? Naponta mennyit használtok/használtatok el? A gyermeketek hány cm/kg született? Kislány vagy fiú? Mert az is lényeges nem?:)

Köszönöm előre!

35 hetes kismama



2015. dec. 18. 19:11
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

Pelenkaboltban kapható Pomette nevezetű tökéletesen bevált.

Használtunk előtte pamperst, liberot is, de semmivel se volt jobb egyik sem, sőt a liberoból rendszeresen kifolyt a pisi. Az ára meg meg sem közelíti a neves márkákat.

2015. dec. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
És hol vannak ezek a pelenka boltok? Bocsánat, hogy ennyit kérdezek, de 21 éves vagyok, de semmit nem tudok...
2015. dec. 18. 20:26
 23/33 anonim ***** válasza:

a pommette pelenka francia, szerintem is jo.

egyébként mi 2-es pampers pelenkával kezdtunk, az én fiamat 3400-ra saccolták végul 4100-al szuletett és 56 cm-vel.

2015. dec. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

Szia. Az első gyerekemnél próbáltam a dm-est és a Pampers-t. Maradtunk a Pampersnél de kb 5 hósan már nem volt jó így akkor váltottam a Liberora. Második gyereknél már kapásból Liberoval kezdtünk, néha veszek 1-1 doboz dm-eset ha kicsit spórolni szeretnék. :)

Újszülöttként kicsit többet használnak mert sűrűbben kakilnak, kakinál meg ugye azonnal cserélni kell. Pár hét alatt ez beáll, nálunk utána napi 3-4 pelust használtak el. Kislányom 10 hós koráig a tápszeren kívül semmit nem ivott, volt hogy az éjszakai pelussal együtt hármat használt egy nap, sőt, most 1 évesen is elég a három, nagyon max 4. Egyébként a Libero nagycsomagosa a dm-ben 5500-5800 körül van, én ezt 25%-os kedvezménnyel veszem, így már jobb az ára.

2015. dec. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
Köszönööööm!:)
2015. dec. 18. 20:53
 26/33 anonim ***** válasza:

Mi az elejétől Liberoztunk, és nagyon bevált, kislányom van, 3350 grammal és 54 cm-rel született.

Néha kaptunk Pamperst, valójában azzal sem volt bajom, csak még a Liberonál is drágább. A Rossmann saját márkásából is szoktam párszor venni, de csak nappalra.

A Libero nálunk abszolút favorit, rengeteg pisit képes felszivni, soha nem nyomja, passzol rá.

Egyedül a Tescos az, ami nem jött be, egyszer kaptunk, hát soha többet...de már nem tudom melyik fajtája volt,abból is van több.


Ne aggódj, belejössz majd mindenbe, rá fogsz jönni melyik pelus a legjobb a babádnak, az anyai ösztönök majd lendületbe hoznak! :) Kitartás, már nem sok van hátra! :)

2015. dec. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ezek a kedves szavak nagyon jól estek!:)
2015. dec. 18. 22:58
 28/33 anonim ***** válasza:

Én pl Tescos pelust használok jóideje. Szerintem ugyan olyan jó mint a többi.

A lányom popsija a pemporstől meg a liberótól mindig tiszta piros volt.

2015. dec. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:

Először megveszem neki a márkásabb pelust, aztán majd kísérletezek!

Köszönöm neked is!:)

2015. dec. 18. 23:37
 30/33 anonim ***** válasza:
A pampers vagy a libero newborn nagyon jó lesz. Vedd meg nyugodtan. Az ikreink 2ésfél kilóval, 44cm-rel születtek, nagyon kényelmes volt nekik, és nem folyt ki belőle semmi. Napi 6-8-cal számolhatsz az elején, gyorsan elfogy... jó babázást neked.
2015. dec. 19. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!