Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek melyik pelus?

Kinek melyik pelus?

Figyelt kérdés

Sziasztoook!

Olyan kérdésem lenne, hogy az első 6 hónapba milyen pelus vált be nektek/babátoknak? Ha megkérdeztem, mennyibe kerül/került? Naponta mennyit használtok/használtatok el? A gyermeketek hány cm/kg született? Kislány vagy fiú? Mert az is lényeges nem?:)

Köszönöm előre!

35 hetes kismama



2015. dec. 18. 19:11
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Várjuk már a csajszit!:)
2015. dec. 19. 09:05
 32/33 anonim ***** válasza:

Én kipróbáltam olcsó pelust:

#átázott, kifolyt stb.

Pamperst vagy Liberot használok.

~ Attól függ melyik olcsóbb éppen.

Újszülöttként többet használtunk el,mert többet kakilt. (szinte minden evés után) Kb így számold a pelusok használatát, hogy nagyjából 3 óránként cseréled.


-Kb 8 pelus naponta.

-Kb 240db havonta.

A pelenkák áránál FIGYELD, hogy 1db mennyibe kerül, úgy tudsz mérlegelni, melyik is éri meg. ;)


(Az én babám kb 4 hóstól napi 1et kakilt, de persze a pisi miatt cserélni kell, de nem olyan gyakran,mint előtte.0)

2015. dec. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is!:) holnap megyek megvenni őket.
2015. dec. 19. 12:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!