Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos babám napirendje...

2 hónapos babám napirendje fog még változni?

Figyelt kérdés

Jo par hete arra allt ra a babam, hogy ejfel korul elalszik, reggel 7-8-ig alszik egyhuzamban. Peluscsere, eves majd 1-2 oran belul visszaalszik. Felkel del es ketto kozott, es arra a napra joforman annyi is volt az alvas. Utana mar csak fel orakra alszik be ejfelig.

Kicsit el van csuszva a napja. Ejfelkor alszik el es masnap del korul kel fel a hosszu alvasokbol. Probaltam hamarabb altatni, de ugyanugy visszaallt a sajat ritmusar. Ezzel csak az a gond, hogy ha nem alszom vele vegig, akkor nem birom a strapat, mert vegig rajtam van a nap nagy reszeben. Viszont ha pl el kell menni delelott valahova, akkor borul minden. Fog meg valtozni ez a napirend?


2016. jan. 2. 00:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Á, nem, most már örök életében ez lesz, még 18 évesként is egész nap cipelni fogod.

Persze, hogy változik.


Hogy próbáltad hamarabb altatni? Csak leraktad hamarabb?

Ne hagyd annyit aludni nappal, foglalkozz vele (ne kösd magadra, hanem játszatok).

2016. jan. 2. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálunk kb.8 hónaposan alakult ki egy napirend, addig hat igen, elég strapa, de törekedtem egy normál menetre(15 hónapos most a kisfiam). Nalunk 23-tol 4-így aludt, kaja után mentunk sétálni. macera volt, téli gyerek az enyém is. 12 után megint ugyanez. Ebből rendszer lett, így lett egy napirend. Ma mar csak ebéd után alszik 2-3 órát és 6 körül kelunk, este 8 körül alvás. Én azt tudnám tanácsolni neked, hogy ne hagyd aludni délig, keltsd fel hamarabb, és irány sétálni. Ha esik az eső, akkor bent a lakásban babakocsizzatok és énekeljel közben :)
2016. jan. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%

majd esti iskolába jár, ez van! :D

nekem a kedvencem a 2 hónapos babánál a "jó pár hete" :) az mennyi is, 10-12 :D

ne viccelj kérdező, egyrészt túl pici, hogy számítson, másrészt meg ha ennyire zavar, akkor keltsd fel reggel és pár nap alatt átáll

2016. jan. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az én babámnak magától átállt csak ő a másik irányba tévesztett. 5-6 körül délután nekikezdett a hosszú alvásnak (kb 6 óra) aztán kelt 2,5-3 óránként enni. De akkor sem volt szívem felkelteni. Majd elkezdett este 9-kor kelni magától, pedig semmit sem tettem érte. 2 hónapos kora körül volt.
2016. jan. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Miutan delben felkel, nem alszik ejfelig. Csak bepilled fel orat maximum. Szoval nem tudom felkelteni delutan.. 😁

Delelott probaltam felkelteni, de akkor meg delutan alszik, vagy este. Es akkor megint tolodik az ejszakai alvasa, van hogy ejjel 2-kor alszik el igy.

Szoval ez a felkeltem ekkor-akkor nem jon be 😞

Arra voltam kivancsi, hogy magatol valtozhat e nala a napirend, mert eddig bizony hosszu hetek ota ez a megszokott.

2016. jan. 2. 10:55
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy ilyen picibabának legalább fél órát kellene 2 óránként aludnia, de inkább többet. Az enyém mondjuk másfél órát sem bírt ébren maradni és a többi időt végigaludta a következő evésig, másfél-két órát.
2016. jan. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Max 1 hónap, de lehet hogy már 1 hét múlva is teljesen máshogy fog aludni... vagy akár már holnap... még rengeteget fog változni.
2016. jan. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sajnos tudom hogyan kene aludnia... de o ezt nem.
2016. jan. 2. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!