Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindenki babája érékeny a...

Mindenki babája érékeny a napfényre és arra, ha egy pici szellő megfúja?

Figyelt kérdés
2010. márc. 25. 13:18
 1/7 anonim ***** válasza:
a fiam nem
2010. márc. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hogy érted hogy érzékeny?A fiam nem, bár azt nem szereti ha a szemébe süt a nap.De azt én sem.
2010. márc. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nem tudom erre gondolsz-e, de ha pl szemünkbe süt a nap akkor ugye hunyorgunk mi is mindketten, vagy pl ha fúj a szél és szemben megyünk a széllel akkor alig kap levegőt a lányom. 1 éves.
2010. márc. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

pontosan arra, gondoltam hogy szemébe süt a nap és hunyorog, a szélnél meg fordítgatja a fejét.

köszönöm a válaszokat

2010. márc. 25. 13:31
 5/7 anonim ***** válasza:
1. vagyok. így már értem. persze, a természetes emberi reakciók a fiamban is megvannak, de pici szellőtől nem fordul meg, csak ha rohadtul fúj a szél és nem kap levegőt tőle. de ezzel szerintem minden ember így van a világban:)
2010. márc. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az én kiscsajom, olyan, mint egy vámpír. :DD Ha rásüt a nap odakapja a kezét a feje elé, az első időkben sírva is fakadt. Persze téli baba, nem szokta meg a napot.

Ha fúj a szél, kidugja a nyelvét és olyan, mint egy kis fuldokló, olyan hangokat ad ki. Aranyos nagyon. Ha ráfújok közelről akkor is ezt csinálja, nem szereti aszelet, érzékeny rá.

5 hónapos

2010. márc. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kisfiam 18 hónapos és ő sem bírja sem a napfényt, sem a szelet :-) Sokszor nem tudom, hogy hogy toljama babakocsit, mert egyik irányból nap, másikból a szél bántja :-) A naptól tekeredik ki a babakocsiból, csakhogy ne érje az arcát, ha szél (elég egy szellő is) fúj, akkor meg kapkodja a levegőt. Kis mimózámnak hívom :-)
2010. márc. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!