Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hetes babának mennyi tápszer...

Romierna kérdése:

1 hetes babának mennyi tápszert kell ennie?

Figyelt kérdés
4630 grammal született ahhoz mértan mennyit kell ennie?
2016. jan. 5. 12:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
amennyit kér :) - minden baba más, ne nézz táblázatokat, ne akard megtömni, ha megeszi az összeset amit csinálsz neki akkor csinálj még és nézd meg mennyit eszik belőle és ahhoz mérten csinálj neki a következő alkalomkor
2016. jan. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ
2016. jan. 5. 12:20
 3/11 anonim ***** válasza:
51%

Orvos nem mondta? Igazából vele kellene megbeszélni.

Olyan 90 milit ha csak tápszeres ha 8x eszik. A napi adag kb 700 ml ilyen súlyhoz. Ha csak 7x eszik akkor 100 milit egyszerre. Az enyém 7x100 milit evett kb 4-5 hetesen, ő akkor volt kb ennyi súlyra.

2016. jan. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Tényleg minden baba más, az enyém pl ordított mert annyira tele volt a pocakja ha annyit adtam volna neki, amennyit kér. Már most 3 hónaposan nem eszi túl magát szóval most kezdett el ez nála működni.
2016. jan. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
még annyi hogy ne ijedj mg attól sem, ha egyszer 90ml-t eszik a következőnél meg csak 60ml-t - mi felnőttek sem eszünk minden étkezésnél ugyanannyit, ha nem sír, alszik nyugodtan akkor hidd el nem éhes :)
2016. jan. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy kell. :)

Amennyit kér. Asszem a dobozra 60 ml van írva, de a lányom majdnem 120-at evett 1 hetesen, és ez így is maradt sokáig. Fiam az 60-at is alig ette meg,de többször evett. Majd kitapasztalod.

2016. jan. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen koszonom a segítséget.
2016. jan. 5. 15:00
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem hasznos a válaszom.. végülis a tietek alapján az én babám heteket végigordíthatott volna..
2016. jan. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
:) életemben nem pontoztam még senkit semerre, nem érdekel az sem engem hogy pontoznak, megpróbálok a legjobb tudásom szerint válaszolni mindenkinek, az, hogy másnak ez nem tetszik engem nem érdekel...tudod vannak emberek akik direkt ezért járnak fel hogy lehúzzák a másikat, nem tudom miért gondolja mindenki hogy az 1 kérdésen belüli válaszadók húzhatják csak le egymást... te se foglalkozz vele a kérdező majd eldönti melyikünk válaszát fogadja meg, és szerintem a tied is hasznos, hisz így tudhatja ha fáj a hasa esetleg attól is lehet hogy túlszívta magát, nem csak attól hogy sok levegőt nyelt mellé.. :) "1"
2016. jan. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Lányom 1 hetesen 100milit evett, de volt hogy többet is, igaz 4-5 óránként evett csak. A védőnőnk szerint 30-60milit kellett volna ennie. :D Annyit egyen amennyivel jól lakik.
2016. jan. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!