Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák akik télen szültek?

NikiDávid kérdése:

Anyukák akik télen szültek?

Figyelt kérdés
Sziasztok, "panelba lakunk " jan03 születtünk, mikor vihetem ki, szoktassam a levegőhőz bent? Köszi

2016. jan. 9. 12:09
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Babámra ertetem a szül.időt 😄, ès a 7 igen nekem is azt mondta vki h bent feloltoztette es szoktatta a hideghez. 😊😊
2016. jan. 9. 13:14
 12/13 anonim ***** válasza:
Ma már nyugodtan kiviheted 15-20 percre. Aztán napról napra több időt lehettek kint.
2016. jan. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én márciusban szültem, de akkor volt az a legendás extrém hideg és hóhelyzet amikor született a lányom. (2013 március 17-én -3 fokban és 1 méteres hóban jöttünk ki a kórházból, és április elején is télies volt az idő még, amikor először sétálni mentünk). A védőnő szerint 10 perces nyitott ablaknál levegőztetés után, fél órára vihettem ki 2 hetesen először.
2016. jan. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!