Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápis babát 4 hónaposan...

Tápis babát 4 hónaposan hozzátáplálni? érvek, ellenérvek?

Figyelt kérdés
2010. márc. 26. 14:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én elkezdtem az almával semmi baja nem lett tőle! Most 20 hós
2010. márc. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét babám tápszeres volt,mindkettőt elkezdtem 4 hosan hozzátáplálni,semmi gond nem volt.
2010. márc. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Enyém most 4,5 hós. Mikor 4hós lett én is elkezdtem almával, 4 napig bírta. Nagyon megfogta a hasát, ezért én abbahagytam. 1-2hét múlva újra próbálom.
2010. márc. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
19%
miért szeretnéd hozzátáplálni?elvileg meg gyakorlatilag is a babának fél éves koráig semmi másra nincs szüksége, mint vagy anyatejre vagy tápszerre! Szerintem ha nincs különösebb indokod várj még vele!
2010. márc. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
15:15- azért tettem fel a kérdést mert nem tudom! sok helyen azt olvastam, hogy tápis babót 4 hósan lehet elkezdeni hozzátáplálni...
2010. márc. 26. 15:23
 6/16 anonim ***** válasza:
72%
Tápszeres babákat már 4 hósan el kell kezdeni hozzátáplálni, mert kimerülnek a vasraktáraik, ahogy az anyatejeseknek is 6 hós korra. Nagyon nagy tévedésben van, aki azt hiszi, hogy a tápszer elég 6 hós korig. Én is elég hamar elkezdtem hozzátáplálni a kisfiamat, vasárnap lesz 6 hós, és már húsos főziket is eszik, és egy csomó gyümölcsöt is.(B)
2010. márc. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Az utólsó hozzászólónak igaza van.Kell nekik a hozzátáplálás hogy rendesen fejlődjenek.

Ha az alma megfogja a hasát adj neki őszibarackot vagy sütőtököt.

Én is korán kezdtem hozzátáplálni az anyatejes babámat,mert hiába volt tejem nem fejlődött úgy ahogy kellett volna.Semmi baja,most 8,5 hós és már simán eszi a darabosat is.

2010. márc. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
66%
Most leszünk 4 hónaposak és elkezdjük a hozzátáplálást. A doki is ráólintott. Ha anyatejes akkor nem kell. Viszont mi fele-felébe szünk és így elkezdjük. 6 hónapos korig csak gyümivel.utána majd más is...
2010. márc. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
50%
3 hónapos korig vegyes étrendű volt a lányom (anyatej + tápszer), és már 3,5 hónaposan kóstoltattuk vele a frissen facsart édes almalét. Hozzátáplálni 4 hónaposan kezdtük a védőnő tanácsára. Teljesen egészséges, 16 hónapos, jóétvágyú nagylány lett belőle. :) SZóval szerintem is mehet 4 hónaptól tápszer mellett.
2010. márc. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi is tápszeresek vagyunk.4 hónaposan semmi mást nem fogadott el csak tápszert.5 hónaposan is csak egy-két falatot.6 hónaposan kezdett rájönni,hogy nem is olyan rossz ez.Most 8 hónapos és 2xeszik tápszet a többi a korának megfelelő étel.

Én nem erőltettem.

2010. márc. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!