Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápis babát 4 hónaposan...

Tápis babát 4 hónaposan hozzátáplálni? érvek, ellenérvek?

Figyelt kérdés
2010. márc. 26. 14:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
43%
a tápszerben van vas. akkor hogy ürülne ki a baba szervezetéből? ennek ellenére én is elkezdtem 4 hónapos korban a kóstoltatást, de ha a köv. babánk is tápszeres lesz, nála valszín megvárom majd a fél éves kort.
2010. márc. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Van benne vas, de nem elég, pluszban az egyéb táplálék hiányában nem szívódik fel rendesen. Nem én találtam ki, dokink mondta! (B)
2010. márc. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
ok, ezért nem értettem. akkor a köv. babánál sem várom meg a 6 hónapot:) minden nap tanul az ember...
2010. márc. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Tökjó válaszok vannak! abban kb egyetértés van, hogy tápis babát 4hósan el lehet/kell hozzátáplálni. Mi is tápisok voltunk, 4hósan első nap 1kanál almalé, aztán másnap 2... kicsit lassan ment, de megízlett neki. Kb két hét után kapott almapépet- én azt a kisüveges HIppet adtam a babának és nagyon izlett is neki. Utána már minden egyre könnyebben ment. Minket az alma nem fogott meg, viszont később a banán az nagyon. Alma után őszibarack jött, utána meg a natúr tejpépek, és azokat dúsítottam ezekkel a gyümölcspürékkel. 6hósan a zöldségeket kezdtük- az elején nem ízlett, de később igen, és 8hós kora után a husos kajákat. Darabosat csak 11hós kora után evett, mert akkor jöttek ki a fogai szinte egyszerre az alsó-felső 4-4. Azóta rá sem néz a pépekre, pedig azt hittem a darabos ételt nehezebb lesz bevezetni.m

Most két éves a fiam, és mindennel megkínáljuk- még azt is kap, amit én nem szeretek. :-) (anya nagyon finnyás :-)) Szeret ízlelgetni, és remélem így elkerülöm, hogy olyan finnyagép legyen, mint én. :-)

Remélem a kérdezőnek is könnyű dolga lesz, sok sikert.

2010. márc. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Hiaba lett B lepontozva teljesen igaza van!!!

Az en kisfiam eppen 4 honapig szopizott akkor mondta a doki,hogy most akkor kezdjem el a hozzataplalast.

Szerencsere nagyon jo evo es hamar kivaltottunk minden etkezest.

Most 9 honapos es csak reggel meg este kap meg tapszert.

2010. márc. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
55%
Az én lányom négy hós koráig szopott és kapott tápszert is, aztán hat hós koráig csak tápszert. Jelentem, mikor hozzátápláltunk egyre pocsékabbul hízott. Most 20 hónapos és semmi baja. Nekem a doki nem mondott semmit a vasraktárakról, csak annyit, hogy hat hós koráig tökéletes neki a tápszer. Egészséges, magas vékony kislány lett.
2010. márc. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!