Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen olajjal kell bekenni...

Milyen olajjal kell bekenni az újszülött babák hajlatait fürdés előtt? Vénusz napraforgó olaj vagy extra szűz olívaolaj, vagy mi más?

Figyelt kérdés
2010. márc. 26. 16:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Amikor még újszülött volt (6 hetes koráig), akkor én csak a fürdetőkrémet használtam, amit a gyógyszertárban kevertek. Fürcsi előtt bekentem vele a testét, utána pedig testápolóként használtam. Aztán 6 hét után babaolajat használtam a hajlatok tisztítására. Sajnos nemrég nagyon kiszáradt a fejecskéje, kicsit koszmós is volt, arra extra szűz olívaolajat használtam. Fürdés előtt egy-két órával bekentem a kobakját, és ráhúztam egy cérnasapkát. A fürdésnél így lejött a koszmó. Bocs, hogy így eltértem a témától, csak gondoltam részletezem neked!
2010. márc. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Eleinte gyógyszertárit, kb 10 hónapos korától Baby love olajat. 16:14-nek: a gyógyszertárban, amikor férjem a "kezdőcsomagért" ment, mondták neki, hogy ha elfogy, nyugodtan használjunk rendes étolajat, mert ők is azt használnak. Megkérdeztem a doktornőt, azt mondta, hogy a gyógyszertári kicsit finomabb (nem ízre) de lehet használni rendeset is. Úgyhogy igen, normális a kérdező.
2010. márc. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

én is Nivea Baby olajat használok

Egy könyvben azt olvastam, hogy az étolajat fel kell forralni használat előtt, de sosem próbáltam

2010. márc. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én 2 hónapos koráig kentem Vénusz étolajjal, semmi baja nem volt tőle a bőrének, aztán váltottam a Gabi babaolajra, másnapra teljesen kiütéses lett, kisebesedett a bőre tőle, el is dobtam jó messzire, vissza tértem az étolajhoz, de 4 hós korában elhagytuk azt is, azóta Gabi esti fürdetővel fürdünk, attól meg nincs baja a bőrének.


6,5hós kisfiú anyukája

2010. márc. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!