Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a szülés után 2 hétig nem...

Ha a szülés után 2 hétig nem lehet kivinni a babát, akkor hogy megyek el a varratszedésre 1 héttel utána?

Figyelt kérdés

Császármetszésem lesz március közepén, egy héttel utána a hasamon varratszedés. De most ugrott be, hogy a védőnő azt mondta, 2 hétig ne vigyük utcára a gyereket.


A férjem mindenképpen szeretne velem jönni. Meg kell kérni valakit majd, hogy vigyázzon a gyerekre vagy elvihetjük őt is?


A Klinika 10-15 perc taxira van tőlünk, és időpontra mennék, a terhesgondozós épületrészbe, szóval nem a kórházi betegek közé.



2016. jan. 12. 14:50
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
20: nagyon köszi. nekem magamtól eszembe sem jutnak ilyenek, meg a gyerekkönyvekben sem írnak ezekről a dolgokról, ott is a hőmérsékletet írják. De a védőnőnk meg ilyen, gondoltam, hogy talán nem teljesen hozzá nem értő, de úgy tűnik, csalatkoznom kell:)
2016. jan. 14. 20:34
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez pont olyan mint a kötelező 3 óránkénti etetés. Nekem a fiam a kezdetektől éjszaka minimum 4 órákat alszik, volt az elején, mikor beakartam tartani az etetést, fel se tudtam ébreszteni.


Szóval, csak mosolyogni, meghallgatni az ajánlásokat, és az ajtó bezárása után elfelejteni!

2016. jan. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
off: Bocsi, de mi megbocsáthatatlan tévedést vagy totál hülyeséget írtam, amiért ilyen durván lepontoztatok??? Most ez komoly??? :o :o :o
2016. ápr. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Ne haragudj! De ez 3 hónap múlva jut eszedbe? :D :D
2016. ápr. 7. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!