Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Februárban (inkább a hónap...

Februárban (inkább a hónap második fele) érkező babának érdemes vastag, téli overállt venni?

Figyelt kérdés

Gondban vagyok a kinti öltözékkel, nem tudom, mit lenne érdemes... A nagytesóról marad rá egy bundazsák, tökéletes állapotban, gyönyörű, mintha új lenne, mert a nagyon talán ha kétszer volt összesen. Kár lenne nem kihasználni. Viszont ez nem újszülött méret. Amikor megvettem, akkor is mondták, hogy bundazsákból inkább nagyobbat vegyek, hogy tovább jó legyen. Ez oké. De ez azért annyira tényleg nem pici, 68-as, mert a nagytesó ősszel született, neki egész télre kellett. A pici viszont tél végén születik, szóval tényleg csak egész kicsiként hordaná. Úgyhogy gondolom ez nagyon nagy lesz neki.


Viszont nem tudom, hogy érdemes-e téli overallt venni neki picike méretben, mert tartok tőle, hogy az meg nem lesz kihasználva, és akkor már két téli cucc is itt fog állni használatlanul.


2016. jan. 18. 12:51
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Nem mindegy hogy nagy rá? A lényeg hogy melegítse. Még nem fog annyit mozogni, hogy akadályozza, ha túl nagy.
2016. jan. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én használnám a nagy bundazsákját. Nem vennék téli overalt, főleg hogy február végi lesz a baba. Lehet 2 hétre kellene csak. Bundazsákban nagyon jó helye lesz szerintem.
2016. jan. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Eleve két hétig nem nagyon fogtok mászkálni, szóval március közepe lesz, mire egyáltalán szükség lenne rá... és ahogy más is írta, ilyen pici baba még úgysem mozog, teljesen mindegy, hogy nagyobb a bundazsák.
2016. jan. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A kis overál sem olyan picike. 0-3 hósat vettem és az ujjánál most nőtte ki a 4 hós fiam, a lábán még most sem ér végig. Szóval felesleges, a bundazsák tökéletes lesz neki, sőt, ilyen piciknek szerintem sokkal kényelmesebb is. Nem baj, ha nagy.
2016. jan. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszi! Akkor használjuk a bundazsákot. Csak már olyan régen volt ilyen picike babám, hogy kicsit újra bele kell rázódnom az ilyen gyakorlatias dolgokba. De igaz, tényleg már március lesz, mire elkezdünk kijárni rendszeresen, akkor tényleg nem fogjuk sokáig használni.
2016. jan. 18. 17:35
 6/7 anonim ***** válasza:

Én vennék, azért még márciusban sem szokott 20 fok lenni.

Max nem öltözteted alá és kész jó az tavasszal is :)

2016. jan. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Vettem végül overallt neki, mert kellett :) Február 10-én született, nem gondoltam, hogy ilyen hamar érkezik (38 hetet pont aznap töltöttem), és bár nem olyan brutálisan pici baba, de azért a 49 centijéhez tényleg nagyon nagy volt a 68-as bundazsák. Abban szerettem volna hazahozni a kórházból, de amikor ráadtam, eltűnt benne a gyerek :D

Úgyhogy ahogy hazaértünk a kórházból, első dolgom volt rendelni egy újszülött overallt, jó, mondjuk ez használt, nem akartam érte olyan sokat kiadni, hiszen tényleg nem fogja sokáig hordani. De ez most kényelmes így, pláne, hogy jövő héttől már sokat kell jönni-menni vele, és sokat lesz kendőben. Azt meg bundazsákkal nem is tudnám használni.

2016. febr. 26. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!