Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek érdemes venni egy...

Szerintetek érdemes venni egy plussz kiságyat?

Figyelt kérdés
3 szobás lakásunk van, lesz külön babaszoba, de a kiságy egy ideig még a hálónkban lesz. Arra gondoltam, hogy lehet jól jönne egy plussz kiságy, a nappaliba, mert napközben végig ott vagyunk és akkor is legyen szem előtt a baba. Esetleg délután betenném néha a saját szobájába aludni, hogy szokja. De nem tudom, hogy vajon tényleg hasznát vennénk, vagy csak egy plussz dolog, amit kerülgetnénk. Ígyis ott lesz még a mózes a babakocsitól, a hordozó, pihenőszék. Szerintetek hasznos lenne egy plussz kiságy? És ha igen, milyen? Szintén rácsos, vagy utazóágy?
2016. jan. 19. 20:59
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Igen, ha úgy szoktatod, akkor tényleg le sem teheted, csak magadra kötheted. Nekem most 9 hónapos a fiam, és nincs el a kezemben, mikor sírt ha fel is vettem és megnyugodott letettem, 5 hónapos kora óta kúszik-mászik és elvan a járókában. Nem szokta meg, hogy mindig kézbe legyen. Szóval ez szoktatás kérdése.
2016. jan. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!