Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet ez? Csütörtöktől...

Mi lehet ez? Csütörtöktől éjjelente lázas a babám (38-39 fok), nappal semmi, még hőemelkedés se. Tegnap óta híg széklet, kanalas dolgokat nem akarja elfogadni, anyatej, tápszer megy.

Figyelt kérdés

Germicid-C-t kapott, tegnap Panadol Babyt.

Doktornő kikapcsolva, hívjak ügyeletest? Most 36,2.

(9 hónapos)


2010. márc. 28. 09:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk így kezdődöt egy vírusos dolog( láz, hasmenés, hányás). Először csak hőemelkedés, aztán 38 fok és hasmenés. Hívd fel az ügyeletet annyit megér. (Mi 1 hétig voltunk 11 hónaposan a kórházba emiatt!!!!)
2010. márc. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valószínű,ha más tünet nincs,akkor bújik valamelyik fogacska.Próbáld meg érzéstelenítő kenőccsel kenegetni az ínyét.Ha utána jobban eszik majd,akkor tuti a foga.A lázcsillípítókat adhatod neki éjjelente,ezek a fájdalmát is enyhítik.
2010. márc. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha már csütörtöktől ez a helyzet, akkor holnapig már várhatsz, és akkor mutasd meg az orvosnak. Nem lehet, hogy a foga jön, és azért lázas, meg megy a hasa? De ez lehet valami vírus is, úghogy legjobb ha az orvos megnézi.

Ne vedd kritikának, de pénteken miért nem vitted el dokihoz?

Ha lázas, én ilyenkor minél hamarabb elvinném, mert nem lehet tudni, hogy nem lappang-e benne valami.

2010. márc. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Azért nem vittem pénteken, mert nekem is foggyanús, éjszaka 38 volt a láza, semmi más tünet nem volt, csak hogy folyt néha a nyála, és nappal se hőemelkedés, se semmi.

Most több anyuka azt mondta, tuti a foga... 2 van alul, most mintha felül piszkálgatná...

2010. márc. 28. 10:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is így kezdődött,én is a fogára gyanakodtam,mivel jött neki.De végül elkaptuk ezt a lázzal,hasmenéssel járó vírust.Ha nem múlik,sztem hívd az orvost,valószínűleg probiotikumot fog ajánlani.
2010. márc. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!