Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A férjetek is felkel éjszaka...

A férjetek is felkel éjszaka ha sír a baba?

Figyelt kérdés

2016. febr. 6. 10:58
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Természetesen mindháromhoz felkelt. 2 borzasztó hasfájós volt.

7, 13 és 16 évesek.

2016. febr. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Igen és be is megy hozzá gondolkodás nélkül, nemcsak felébred.
2016. febr. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
28%
nem, szegény dolgozik, pihennie kell, én le tudok dőlni napközben is ha úgy adódik, ő ezt nem teheti meg.
2016. febr. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
53%
Igen, mindig mindketten kelünk. A legjobb barátnőm férje is mindig felkel, ha a barátnőm felkel a picihez.
2016. febr. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
56%

Nem, mindig èn kelek.

Felelôssègteljes munkàja van, nem mehet kialvatlanul. Fàrasztò egyedül, de ha nagyon kimerülök akkor van segítsègem anyukàm szemèlyèben, így olyankor napközben megkèrem, hogy vigyàzzon rà, így en is tudok pihenni.

2016. febr. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
43%
Mivel úgy alszunk, hogy én a mellkasán fekszek. Így szinte mindig felébred mikor kipattanok az ágyból. Megkérdezi, hogy segítsen valamit. Vagy van olyan mikor megijed, hirtelen felugrik, hogy mi a baj? Ilyenkor én is megijedek tőle a sötétbe. Ilyenkor mondom, hogy aludjon tovább csak megyek a babához. Mivel még szoptatom, ezért csak én tudok kelni hozzá. Ha már ott vagyok, akkor pelenkát is cserélek. Vissza altatom. Majd vissza megyek az ágyba. Vagy ha nagyon nyűgös a baba, akkor a babaszobába alszom egy kényelmes hintaszékben, hogy a baba a mellkasomon van. Olyankor szokott jönni a férjem, mert észre veszi, hogy még mindig nem vagyok ott, hogy minden rendben van-e.
2016. febr. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem arról van szó, hogy kinek milyen felelősségteljes a munkája stb. mint már írtam emberfüggő. A férjemnek is elég nagy felelősség van a vállán, de ha kérnem se tudna megmaradni, ha a gyerek felkel. Ő ilyen. Sosem kértem, hogy keljen, dajkálja stb. ő mégis amikor itthon van mindent próbál csinálni amit kell a gyerekek körül. Egyébként sokkal éberebben alszik mint én. De ellenpéldaként felhozom az apukámat ő még arra sem ébredt fel hogy ordítottam mellette az ágyban :) jó alvókája volt.
2016. febr. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
58%
gondolom a lepontozók szeretnének egy kialvatlan sebész keze alá kerülni. Mert én nem. Ha már lepontoztatok amiért a férjem nem kel a kicsihez. Szegény ügyeletet vállal, napi több húzós műtétje van, ha hazajön nehogy már még keljen a fiunkhoz, mikor én napközben is tudok pihenni. Egy gyerekünk van, én nem dolgozok, időmből kitelik az éjszakázás.
2016. febr. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Persze, ez nálunk csapatmunka :) Kétszer kel éjjel a pici, ez azért nem olyan nagyon sok szerintem. A férjem kel fel, hozza nekem szoptatni, azalatt ő vissza is szokott aludni, én szoptatok, aztán a férjem viszi vissza a babát a kiságyba. Ha pelust is kell cserélni, akkor váltjuk egymást ("tegnap én csináltam, most te jössz"-alapon), de most már általában nem szokott kakilni éjjel.
2016. márc. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!