Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A ti férjetek mindig segít a...

A ti férjetek mindig segít a fürdetésnél?

Figyelt kérdés
Mennyi idős a babátok?Az én férjem kb csak az első 3hónapban,azóta hébe hóba,mindig mást csinál éppen akkor és nem akarja félbehagyni.Titeket ez nem zavarna?
2016. febr. 9. 20:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
9 hónapos, ha apa itthon van, mindig ő fürdet.
2016. febr. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nálam addig segített, amíg tartani kellett, mert úgy éreztem, hogy leszakad a derekam. Amióta tud ülni a gyerkőc, azóta csak én fürdetem. Én nem érzem hátrányát, vagy hogy ebből családi gubancot kellene csinálni.
2016. febr. 10. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
4 hónapos a Kicsi. Szinte minden este együtt fürdetünk. A Nagy is besegít,ha van kedve.
2016. febr. 10. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Amíg pici volt a fiunk, mindig együtt fürdettük, ez amolyan esti közös program volt. Most már 3,5 éves, jó ideje együtt fürdenek a férjemmel.
2016. febr. 10. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Az én férjem gyakran utazik el 1 hetekre (minden 2-3.héten) és születése óta mindig részt vesz az esti fürdésben. Csak ritka alkalmakkor fordul elô, hogy a férjem nem tudja rászánni az időt, de akkor is beül egy székre hozzá legalább 5 percre. Neki ez fontos, nagyon rajonganak egymásért.
2016. febr. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!