Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem szeret a kisfiam?

Miért nem szeret a kisfiam?

Figyelt kérdés
4 hónapos. Sokat mosolyog. De néha csak úgy. Mintha nem rám mosolyogna, hanem egy jó pukinak, kakinak, vagy a kajának. Régebben sokat simogattam a fejecskéjét, de rángatta magát, ezért már nem csinálom. Ha puszit adok neki, elfintorodik. Nagyon bánt.
2016. febr. 15. 10:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A felnőttek közt is vannak, akik rosszul tűrik, ha megérintik őket, vagy a kényszeres puszilkodást. Gyerekek közt is van ilyen, az én fiam se szereti, ha csak úgy babusgatom, mikor ő jönne, menne, intézkedne (másfél éves), picinek se volt egy ilyen rajtam szuszogó "ölbebaba". Ettől még, ha valami baja van, beteg, megütötte magát, vagy mittomén, akkor igényli, hogy felvegyem, megöleljem. Egyszerűen csak ilyen a természete.
2016. febr. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
(előző vagyok) még egy kiegészítés: ölelgetés, puszilgatás helyett bejött pl a csikizés, azt imádja, csikizem finoman, ő röhög, hanyatt vágja magát és így együtt fetrengünk. Szerintem ez is jó kifejezése a szeretetnek, és feltölt.
2016. febr. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

de most komolyan: egy ekkora gyerek nem szeret... hogy a fenébe szeretne, hiszen nem tudja, mi az.

tudja, hogy anyának jó illata van, kellemes a hangja, jó ránézni, jól esik, ha simogat, hozzá lehet bújni, ha fél, megijed, anya ad enni, ha éhes, anya ad rá száraz ruhát, ha valami kényelmetlen a gatyóban... apa meg vicces arcokat tud vágni, lehet vele repülni, furcsa hangokat ad ki magából... és amúgy is apa az érdekes.


kb ennyi. nincs szeret vagy nem szeret.

2016. febr. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

3-4 hónaposan a kislányom az apjára, a nagymamájára, nagypapájára, a két nagynénjére is többet mosolygott, mint rám. Ahogy írták többen is, én nem voltam "nagy szám", az volt a természetes, hogy én ott vagyok, mindenki más viszont csak időszakosan volt ott, ők érdekesebbek voltak.

Na, most majdnem 7 és fél hónapos a kisasszony, úgy egy hónapja a fél szeme folyamatosan rajtam, 2-3 hete ötezerszer ébred éjszaka, és engem hív, csak én vagyok jó, ha apa megy, nagyon elkezd sírni. Sokszor nem akar semmit, csak egy kis ölelést, puszit, simit. Ha nem lát, megijed és sír, bárki megfogja, keres és kéredzkedik át az én kezembe. Elkezdődött a szeparációs szorongás, juhéééj :D Jólesik a ragaszkodása, de baromi jó lenne bedögleni a kádba miután lefektettem anélkül, hogy minimum egyszer ki kellene ugranom megvigasztalni, hogy megvagyok még. Na szóval lesz ez még másképp, majd ha rájön, hogy igazából te nem az ő tartozéka vagy, hanem el is tudsz menni a közeléből, ha akarsz.

2016. febr. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!