Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak? Ma belázasodott...

Mit csináljak? Ma belázasodott a babám (8 hos ), doki néni azt mondta a fogcskái jonnek. A szájába be se enged kukkantani. Nem akar enni.

Figyelt kérdés
Meddig lesz lázas? Ugye nem kaphat lázgorcsot? Anyukák meséljétek el ti mit csináltatok ilyenkor! Koszonom
2010. márc. 30. 22:35
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem is belázasodott ma a lányom igaz ő 19 hónapos. Felváltva panadol és nurofen (babáknak való), lehet a kezére lábára hideg vizes borogatást tenni, attól lemegy a láza ill. jól ki kell pihenni magát. Ha van otthon glicerines kúpot is adhatsz neki. Nem lesz gáz, lehet holnap mint ha mi sem történt volna.

Jobbulást!

2010. márc. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mennyit mértél popsiban neki?
2010. márc. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
38,8 volt még este 7kor
2010. márc. 30. 22:42
 4/10 anonim ***** válasza:

Nehogy glicerinest adjál neki,az szorulásra van!!!

Germicid kúpot akarta szerintem az első válaszoló javasolni,ami lázcsillapító...

2010. márc. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Tehát akkor jól értem, -0,5 fokkal 38,3?

A kislányomnak kb. 3-4 napig ennyi volt, mikor jött a foga. Aztán a negyedik napon este nagyon nagy ordításba kezdett, aztán mikor dentinoxal akartam bekenni neki, éreztem, hogy ott van alul a 2 pici fog. Nekünk kettő jött egyszerre. Szóval a fogától simán lehet.

Én is panadolt adtam neki.

2010. márc. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekünk a Nurofen mindig szépen levitte.

Esetleg, ha három óra múlva újra belázasodott, akkor Germicid C kúp.

2010. márc. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem, nem -0,5 fokkal volt annyi láza. De nagyon orulnék már ha kijonne a fogacska. Ja, és lehet hogy kukának fogtok nézni, de a Nurofenre az van írva, hogy csak 8 oránként adhato.
2010. márc. 30. 23:00
 8/10 anonim ***** válasza:
Panadol nincs otthon? A nurofen erősebb, mint a panadol és más hatóanyagú is.
2010. márc. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs itthon Panadol. De holnap beszerzek.
2010. márc. 30. 23:16
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

De lehet kombinálni Germiciddel,nekem a doki azt mondta.

Amúgy ha romlana netán a helyzet,akkor csinálhatsz neki hűtőfürdőt is... Csinálsz egy normál hőmérsékletű vizet,majd a lassan a lábától elkezded hűteni a vizet.Persze nem kell jéghidegre csak fokozatosan kicsit hűteni kell.De ne legyen rá szükségetek,csak leírtam...

2010. márc. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!