Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek bunkóság egész...

Szerintetek bunkóság egész nap döngetni a zongorát, amikor tudom, hogy a szomszédban újszülött van?

Figyelt kérdés

Szonszédunk nagylánya most tanul zongorázni és nagyon kezdő még. Az a vicc, hogy egész nap a zongorát döngeti.

Szerintetek ez bunkóság, ha tudják, hogy újszülött babánk van? Most jöttünk csak haza a kórházból. Mellettünk lakók és pont a baba szobája melletti szobában van a zongora.



2016. febr. 19. 23:26
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
95%

Csak akkor bunkósság ha éjszaka zongorázik.

A babákat nem árt a zajhoz szoktatni. A szomszédod sem panaszkodhat ha a gyermeked egész nap sír vagy amikor pár éves akkor hisztizik.

2016. febr. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
95%
Nem. Vagy szerinted most hónapokig-évekig ne zongorázzon mert született egy gyereked? Majd ha éjjel is csinálja, nah az bunkóság. Egyébként meg örülj, a gyerkőcöd hozzászokik hogy zajban is eltudjon aludni,ennek később nagyonnagy haszna lesz, hogy nem fog minden neszre felkelni.
2016. febr. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
76%
Hát nem tudom, szerintem nem. Bunkóság éjjel, meg hajnali 5-kor zongorázni, de napközben nem, még ebben az esetben sem szerintem, ők is kell hogy éljék tovább az életüket attól még hogy nálatok baba szuletett. Ha nagyon zavar kedvesen beszéld meg hogy ekkor és ekkor alszik a baba, légyszi ne. A mi szomszédunk felújított amikor hazahoztuk a fiamat. Most mit tudtam tenni ha pont ekkor tudta megolani? Édesen aludt a betonfúró zaja meg a kalapálás mellett.
2016. febr. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
86%

Ha van az embernek szomszédja, akkor viselje el..vagy költözzön tanyára.

Pont ezt mondtam a régi szomszédunknak is..költöztünk, akkor vitte haza az újszülött gyermekét.

Tudta, hogy mások fognak beköltözni, ami újítgatásokkal jár.

Ráadásul panel volt. Mit gondolt, hogy egész nap csend lesz?

2016. febr. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
94%

Nem bunkóság. Nem ők vállaltak gyereket, hanem ti, nekik nem kötelességük alkalmazkodni.

Én családi házban lakom, és amikor a szomszédomban kisbaba volt, próbáltam tekintettel lenni rájuk, de elgondolkodtam, hogy akkor most ne nyírjak füvet hónapokig?!

Az élet a baba születése után is megy tovább a normális medrében, és a baba képes megszokni a zajokat, zavaró tényezőket. Nem lehet burokban tartani.

2016. febr. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
20%
Hááát...azért csendesebben szoktak lenni ilyenkor, bár gondolom túlzol,hogy egész nap,mert valamikor gondolom óvodába/iskolába is jár. Ha nagyom zavar,próbáld meg megkérdezni,hogy mittudomén 14-17-ig nem tudnának-e csendes pihenőt tartani,zongora nélkül,bár gondolom bem mindig pont akkor alszik a pici.
2016. febr. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
93%

Nem bunkosag. Hacsak nem ejjel zongorazik.


Es ha majd a gyereked meg ejjel nappal sir?

Ha nem tetszik koltozzetek kertes hazba.

2016. febr. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
91%
# 7: Kertes házban is vannak zajforrások, úgyhogy akkor már inkább tanyára kellene.
2016. febr. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
94%
Ha ész nélkül zajong direkt az màs,mintha gyakorol. Ez nem bunkósàg,gondolom nem kis pénzbe kerül,hogy zongoràzzon. Nem elvàrható,hogy miattatok ne gyakoroljon. De biztos nem egész nap csinàlja. Beszéld meg velük és alkalmazkodjatok egymàshoz. Ennyi a történet.
2016. febr. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
85%
lehet azért döngeti egész nap, mert már nem bírja hallgatni, hogy üvölt a bébid, nem? :)
2016. febr. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!