Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek bunkóság egész...

Szerintetek bunkóság egész nap döngetni a zongorát, amikor tudom, hogy a szomszédban újszülött van?

Figyelt kérdés

Szonszédunk nagylánya most tanul zongorázni és nagyon kezdő még. Az a vicc, hogy egész nap a zongorát döngeti.

Szerintetek ez bunkóság, ha tudják, hogy újszülött babánk van? Most jöttünk csak haza a kórházból. Mellettünk lakók és pont a baba szobája melletti szobában van a zongora.



2016. febr. 19. 23:26
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
94%
Nem. Ne haragudj, de most álljon meg a világ, hogy gyereketek született? Ezt nem várhatjátok el. Mit szólnál ahhoz, ha ha a baba egész éjjel sírna, és akkor átkopogna a szomszéd, hogy mit képzelsz magadról, ez bunkóság. Ez ilyen. :)
2016. febr. 20. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
82%

Nem, ha nem éjjel teszi. Nem te körülötted forog a világ. Hagyja abba a tanulmányait talán? :) Ha nem tetszik, szigeteltess. Ti költöztetek panelba/társasházba. Vegyetek házat, ha nem tetszik. Nem ti vagytok a világ közepe.


És hidd el, neked a baba a világ közepe, de a szomszédnak meg a gyerek bőgés megy az agyára. Ebben biztos lehetsz.

2016. febr. 20. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
71%

Sőt, én csak imádkozom, ne legyen kisgyerekes szomszédom.


Sorry. Az előző voltam.

2016. febr. 20. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
88%
Mi falun élünk, itt meg sokan gazdálkodnak, amikor hazahoztam a babát, ősz volt, jött a tél, mindenki fát vágott, hangosan, mi már megszoktuk, a baba is megszokta...második baba tavaszi volt, a szántások idején, mellettünk a szántó, megszokta... A harmadiknak elég volt az, hogy két kicsi várta itthon, két elég zajos tesó, megszokta. Ne féltsd ennyire :)
2016. febr. 20. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
91%

Nem, nem bunkóság.


Szerintem te pont az a fajta anyuka lehetsz, aki alattam lakik.Az ő lánya 2 éves és mindenre felébred. A hölgyemény már végigjárta a szomszédságot, mert őszerinte mindenki hangos, és mégis ezt hogy merészeljük, amikor nála kisgyerek van.

2016. febr. 20. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
93%
Én a kisbabámmal, aki nagyon sírós, folyton azon aggódom, hogy szerencsétlen szomszédok már tuti a falnak mennek, mert hónapok óta minden éjjel megy az üvöltés. Én is megőrülök tőle, pedig én szeretem. Egy vadidegennek már régen az agyára mentünk, szerintem.
2016. febr. 20. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
0%

nem örülnék neki, de ez vsn sajnos. ilyen a panel vagy társasházi élet. a többiek ebbe nem tudnak belegondolni???

amúgy az újszülött ettől még alszik, nem zavarja a külvilág.

Este 8 és reggel 8 előtt ne tegye, plusz hétvégén sem lehet úgy tudom.

Aki azt írta, hogy este 10 és hajnal 5 között bunkóság zongorázni, annak: nem éreznéd azt, hogy a falszomszédod egy tuskó, ha te arra ébredsz 5 kor, hogy zongorázik? szerintem kicsit ideges lennél, csak ész nélkül kell leírni hülyeségeket ugye?

Kérdező! most még tök mindegy a picinek a zaj. később nem lesz az. próbálnék beszélni a szomszéddal, hogy mikor alszik a baba, mikor ne csinálja, ha lehet. ha kis emberség vsn bennük, akkor meg tudjátok beszélni.

2016. febr. 20. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
60%
17, és amikor majd a gyerek sír egész éjszaka mert épp beteg,fogzik vagy csak nyűgös, akkor meg a szomszédok nézzék el neki mert baba? Vagy majd ha nagyobb lesz és egész nap szaladgál mert rossz az idő és nem tud kimenni? Vagy amikor betegen még éjszaka is porszívózni kell az orrát...
2016. febr. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
43%

17, ha a házirend 5 és 10 között nem tiltja a zajongást, akkor 5 és 10 között lehet zajongani. Ha azt írja, hogy 8 és 8 között, akkor akkor. Kész.

Egyébként ahány helyen eddig laktam, mindenhol 7 és 10 volt megadva, hétvégén 8 és 10 között.

2016. febr. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
79%
Az se normális, akinek agyára megy a babasírás vagy a zongora. Emberek egymás mellett élnek. A babák sírnak. Mások meg élik az életüket. Mit kell ezen problémázni? Annyira utálom ezt. És igen, a kutyák ugatnak, van, ki füvet nyír stb. Amíg nem direkt zavarunk valakit és normális keretek között éljük az életünket, addig minek ezen puffogni. Kérdező, igazodnod kell és elfogadnod, ahogy a másiknak sem éjjel zongorázni. Mindenkinek lemondásokkal és áldozatokkal jár az együtt élés. Amúgy a babák megszokják, muszáj nekik. Gratulálok a jövevényhez!
2016. febr. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!