Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy szoktassam át a kiságyba...

Hogy szoktassam át a kiságyba az 5 hónapos kisbabámat?

Figyelt kérdés

Éjjel többször kel fel, olyankor szoptatom, és elalszik. Mellettem alszik, így többet tudtam aludni az elején én is. De most már jó lenne, ha végigaludná az éjszakát, de legalábbis 1 keléssel max...

Nem cumizik...

Vannak ötleteitek esetleg? Ki hogy csinálta?


2016. febr. 20. 11:03
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Az én fiam 5 és fél hetes korától egyszer csak átaludta az éjszakákat. Nem szoktattam, nem csináltam vele semmi (igény szerinti szopis volt), csak elaludt 9körül ahogy szokott majd nem kelt föl reggel 7ig. Bár mi nem is aludtunk együtt, nem igényelte, sőt, velünk nem is tudott aludni, forgolódott, sírt, a saját kiságyában meg tök mélyen, nagyokat aludt.

Így hogy melletted alszik nehezebb, hiszen karnyújtásnyira van a cici, de én azt mondom maguktól elhagyják majd ha már nincs rá szükségük, 5 hónaposan még nagyon pici. Én nem szoktatnám sehogy.

2016. febr. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!