Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kiröhögött a védőnő és a...

Kiröhögött a védőnő és a stílusát inkább nem is részletezem, amiatt, hogy addig szeretném szoptatni a babámat, amíg ő igényli. Hogy lehet benyújtani a lemondást a szolgáltatás iránt?

Figyelt kérdés
2016. febr. 22. 17:17
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
28%

A szolgáltatást ne mondd le, mert a védőnő sok terhet levesz a válladról. Nekem három gyerekem van. Sosem kellett azon gondolkodnom, hogy milyen oltás is következik. Mindig jött előtte, szólt, minden státuszvizsgálatot precízen megoldott. Ha recept kellett, intézte.

Én mindhármat igény szerint, évekig szoptattam. Senkinek semmi köze hozzá. Aki szerint ez az anyuka igénye, az elég primitív.

2016. febr. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
48%
A gyereket évekig szoptatni nem a gyerek igénye,és igen primitív aki azt hiszi a kisgyereknek(nem babának mivel 1 éves kora után,Ő már kisgyerek) nincs szüksége arra,hogy az anyja melle a szájában lógjon. Láttál már macskát aki féléves cicáját szoptatja? nem igen,pedig ha azt vesszük az Ő rövid életükben az a pár hét olyan mint egy kisbabánál fél-1 év. Egy kisgyermeknek egészen más szükségletei vannak,mint egy csecsemőnek.Csak az anyukák nem bírják elfogadni,hogy a 1,5-2 éves kisgyerek nem igényli Őket annyira,mint csecsemőként ezért jó ürügy a szoptatás.
2016. febr. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
* szüksége van arra
2016. febr. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
76%

Ismerek egy anyukát, aki nonstop dugja a gyerek szájába a cicit, amikor megnyekken, és még be is vallja, hogy akár kell a kislánynak akár nem, ő akkor is a mellét adja, nehogy leszokjon róla :-O Amikor ezt így kijelentette az államat a földszintről szedtem össze. Szerintem CSAK és kizárólag így fog hozzá kötődni a gyereke, és nem ENGEDI hogy leszokjon róla. Na, ez kérem a válaszkész nevelés (ironizálok)...


Szóval becsülendő hogy szoptatni akarsz, és tedd is meg amíg az normális keretek között mozog, de kérlek ne ess át a ló túloldalára :)

2016. febr. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
*Szerinte
2016. febr. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
45%

Ez a szoptatás téma nagyon megosztó szerintem! Az én védőnőm szoptatáspárti, sose mondta hogy hagyjam abba. Az én kislányom 15 hónapos és még szopik. Ez az ő igénye, nem az enyém. Én kb. kilenc hós koráig terveztem a szoptatást, próbáltam leválasztani de nem ment. Persze én nem is erőltettem,mert nem állt fenn olyan körülmény ami miatt muszáj lett volna. Azóta is gyakran, ha szopizni akar, inkább rágcsát adok neki vagy vizet. Néha bejön, néha nem.Akkor ez miért abnormális? Minden mást eszik ezmellett.(kivéve tejterméket mert allergiás rá)Ő szeretne szopni, akkor miért adjak tápszert, az mivel különb? (hozzáteszem azzal is próbálkoztam, de nem fogadta el)

Nem értem miért kell ezért valakit primitívnek nevezni, az, hogy számunkra rendelkezésre áll egyéb táplálék is az anyatejen kívül, még nem jelenti, hogy árt a gyereknek ha 1 éven túl szopik, mert szeretne. Könnyű azt mondani, hogy válaszd el! Nem minden gyerek egyforma, azmellett senkinek semmi köze hozzá, hogy zárt ajtók mögött ki meddig szoptatja a gyerekét!!

2016. febr. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
30%

A macskaknak sok koze van az emberekhez😊


Fogadni mernék, hogy a nagy anyatejellenes tábor 7-8 hónaposan tejet, kakaót adott a gyereknek. Nem egyszer olvastam errol itt. Es a tápszer sem jobb egy fokkal sem a sokaig tarto szoptatasnal.

2016. febr. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
41%
Tőlem lògjon a melleteken a gyerek ha ennyire magatokhoz akarjátok láncolni...nem kapott tejet te nagyokos...igen sok köze van hozzá a macskáknak gerinces emlős állatok ahogy az emberek is...egy példa volt de ezen az oldalon felesleges bármit mondani...lassan a gyerekej anyjuk mellével a szájukban kezdik az iskolát...mert az iszeni anyatej...
2016. febr. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
59%
*isteni anyatej
2016. febr. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
44%

En nagyokos, te meg fortelmesen buta es frusztrált vagy, legalabbis ez a téma nagyon bosszant😉

Kerdezo, a háziorvosunk kisfia 2 és fél éves, meg szoptatja. Semmi baj veled😊

2016. febr. 24. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!