Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kiröhögött a védőnő és a...

Kiröhögött a védőnő és a stílusát inkább nem is részletezem, amiatt, hogy addig szeretném szoptatni a babámat, amíg ő igényli. Hogy lehet benyújtani a lemondást a szolgáltatás iránt?

Figyelt kérdés
2016. febr. 22. 17:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
65%

A területileg illetékes kormányablaknál.


Azt megkérdezhetem, hogy ha 10 éves koráig igényli, akkor is így gondolod?

2016. febr. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Ameddig nekem van tejem és ameddig ő igényli. Tudom, hogy Magyarországon ez felháborító.
2016. febr. 22. 17:59
 3/22 anonim ***** válasza:
67%
"Azt megkérdezhetem, hogy ha 10 éves koráig igényli, akkor is így gondolod?"
2016. febr. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
35%
Szia! Hát én ezt nem értem..Az előző válaszolót sem értem..Szerintem ez a normális..A baba nem fog 10 éves koráig szopizni..Az én babám 8 hónapos, és már alig akar szopizni, de ha ez nem így volna akkor addig szopizna ameddig akar..Nyilván vannak tényezők ami miatt el kell választani, pl: betegség, terhesség, vagy mert harap, de én osztom a kérdező véleményét, és az én védőnőm nem a legtökéletesebb, de folyamatosan azt sulykolja hogy szoptassak amíg csak lehet..Én még ilyet nem is hallottam hogy valaki nem így gondolja..Nyilván vannak extrém esetek mikor valaki még a 2 éves babáját is szoptatja, de szerintem ez egy nagyszerű dolog, és elég becsülendő Anyuka részéről hogy addig megvonja magától hogy megigyon egy pohár bornál többet..Itt nem arról van szó hogy berúgjon, hanem az én Lányom 8 hónapos, és mikor elmegyünk társaságba jól esne meginni egy pohár pezsgőt, vagy egy krémlikőrt..Bocsi hogy nem a kérdésre válaszoltam csak nagyon osztom a véleményed..
2016. febr. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
36%
4-es: Az extrém eset, ha valaki 2 éves gyereket szoptat?
2016. febr. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
37%
Három éves gyermekem még szopik. Mert én is ezt az elvet vallom. Mivel van már ebben elég sok tapasztalatom, ezért tudom, hogy eljön az a pont, amikor ő utasítja el és az nem tíz éves kor lesz. Ilyet csak a tudatlan okostojások állítanak.
2016. febr. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
46%
2 éves gyereket szoptatni extrém? Érdekes módon ez a WHO ajánlása: 2 éves korig, vagy akár azon is túl való szoptatás.
2016. febr. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
48%

A WHO az egész világra ad ki ajánlást és a két éves kor főleg olyan területekre érvényes, ahol a gyereknek szinte ez az egyetlen esélye fertőzésmentes folyadékra és táplálékra. Pl. Afrika elmaradott részein.


A fejlett országokban, ahol könnyen elérhetőek az olyan dolgok, mint tiszta ivóvíz, tápláló ételek, más a helyzet.

2016. febr. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
0%
Először is a védőnőd egy gyökér!!! Másodszor 2 éves koráig simán szopizhat, ha lány, fiút másfél évesen választják el! a védőnőt nem mondhatod le, kötelező ellenőrzés, de panaszt tehetsz ellene! Bár az is igaz, hogy ismertem olyat, hogy 5 éves gyerek cicizett, bár anyuci alkoholista volt, tehát a gyerek több alkoholt kapott, mint jót, de nem ez a mérvadó!
2016. febr. 23. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
45%
Most ezért megsértődtél,és ha 3 évesen is a melleden akar lógni? Az a baj,hogy manapság az anyukák nem tesznek különbséget az Ő igényük és a gyereké között,sz hogy állandóan a szájába akarja a mellet inkább rászokás kérdése mint igénylés 1 éves korig még érthető,dehogy egy kisgyereket miért kell szoptatni amikor már nem baba sosem értettem. Attól,hogy a WHO ajánlja? Annyi baromságot ajánl a fejedet kéne használni inkább...
2016. febr. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!