Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kiröhögött a védőnő és a...

Kiröhögött a védőnő és a stílusát inkább nem is részletezem, amiatt, hogy addig szeretném szoptatni a babámat, amíg ő igényli. Hogy lehet benyújtani a lemondást a szolgáltatás iránt?

Figyelt kérdés
2016. febr. 22. 17:17
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Miért lett mindenki lepontozva??Mert ahogy nézem az összes válaszoló le van pontozva..
2016. márc. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
91%
Hát lehet, hogy tapló módon kiröhögött a védőnőd, ami elég szánalmas, de az tény, hogy nem szoptathatod, addig, amíg ő igényli. Szerintem! Láttam ilyen gyereket: fiú, 6 évesen még mindig az anyján lógott, mert az anyja úgy gondolta, majd elválasztódik, ha akar! de miért akarna? Neki ez egy ugyanolyan fix pont a napjában, mint az esti mese vagy az esti fürdetés. Megszokta, ragaszkodik hozzá! Nem véletlenül hívják elválasztásnak! El kell választani és ennek megvan az ideje! Előttem említették a macskákat! Igen, az emlős állatoknak van annyi eszük, hogy fel tudják fogni, hogy amikor a kismacskának, kiskutyának kijön a foga, onnantól alkalmas szilárd étel fogyasztására és nincs szüksége a szoptatásra. Ezért utána nem is szoptatja. Elválasztja.
2016. márc. 11. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!