Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor fogja megérteni, hogy...

Mikor fogja megérteni, hogy az öltözködés nem kínzás?

Figyelt kérdés
Úgy visít, üvölt, tiltakozik, mintha bántanám, 8 hós fiammal nem bírok se öltözéskor, se pelenkázáskor. Meddig lesz ez még így? Már várom azt az időt, amikor el lehet neki magyarázni, hogy ez miért kell és meg is érti.
2010. márc. 31. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam 21 hónapos, most érzem azt, hogy kezd értelmessé válni. Így az öltözködés is könnyebb, de a pelenkacsere még mindig rémálom.
2010. márc. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem ezt babája válogatja,mert az enyém sose sírt,sose elégedetlenkedett.most 14 hónapos,és a télen is minden nap kint voltunk.segített az öltözködésben,de sokat játszottunk öltözködés közben amúgy,hová tűnt a kis kezed,na megkeressük stb.ma már ő hozza a cipőjét nyújtja a kezét,és a fejére teszi a sapkát.én meg közben énekelem neki a halász Judit számát ami az öltözködésről szól.Egyik kezem másik kezem,belebújik a kabátba utána meg jön a fejem stb,szóval nálunk az nem kín,próbálj ki valami hasonlót te is.Ja és én soha nem adtam rá csak annyi ruhát amennyi kell.télen se volt rajta 3 pulóver,meg szűk nyakú ruhák.
2010. márc. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hát ez nem lehet jó, hálistennek az én kislnyom ennyi idős nyáron volt, nem kellett rá sokminden. aztán amikor jött az overallozás novemberben, akkor már 11 hós volt, utálta mint a fene. kisebb korűban sem szeretett ölötzködni, pelenkázódni...próbáltam játékossá tenni az öltözködést, ahogy a fenti vákaszoló írta, és most már egész jól állunk, 15 hós, már rá tudom adni a pulcsit is hiszti nélkül, pedig utlta, ahogy a fején áthúzom. arra kitakáltam, hogy háromig számolok, és 3-ra húzom át, ez tetszik neki. este amikor a bodyt ráadom, azt még mindig utálja, ha a keze nem talál elsőre az ujjba,akkor visít, de ugye akkor már fáradt. szóval majd szép lassan kialakul nálatok is.
2010. márc. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A pelenkázás az nálunk is félnap. Szaladgálás könyörgés, az öltözködés könnyebb.Nem mindig.

19 hós

2010. márc. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

az enyém 9 hós, és egy jó ideje már küzdelem, a pelenkázáskor csak el akar mászni, tekergőzik, elfordul, a feje tetjére áll, amikor fogom a lábait, szó szerint, az öltözködésnél meg keservesen sír

én is várom már ennek a végét

2010. márc. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen az én babám is sírt.De egyszer elmult.Egyik napról a másikra.Kezdtem örülni,de utána meg a cipőt nem volt hajlandó felhúzni.Kb egy hónapig viaskodtunk azzal is.De az is elmult.
2010. márc. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már mindent bevetettem én is. Játék a kézbe, van hogy le tudom vele kötni. Mindig énekelek is, ezzel is elvarázsolom néha, de legtöbbször mintha bekattanna nála valami, elkezd üvölteni, hasra fordul, felül, elmászik, ha vissza fordítom visít, tisztára kínzásnak éli meg. És az a legrosszabb, hogy minden fürdés után is ez van, akkor a tetejébe még nagyon álmos is. Elalvás előtt szeretném, ha nyugodt lenne, de ez még sosem jött be. Nem is alszik jól...
2010. ápr. 1. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!