Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2,5 hónapos babám mostanában...

2,5 hónapos babám mostanában álmában fuldoklik. Kb már 2 órája alszik és egyszercsak "höööö", nem kap levegőt. Felveszem, köhög 2-t, alszik tovább. Nem merem egyedül hagyni. Hiába támasztom oldalra, hátratornássza magát. Nektek volt ilyen? Mitől van?

Figyelt kérdés
2016. febr. 24. 16:11
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Úristen. Sajnálom,biztos megijedtetek nagyon. Van légzésfigyelő a kiságyban,de a baba most köztünk van,figyelhetjük. Nem fogok aludni,az biztos. Elkezdett szortyogni is,valószínűleg attól nem kap levegőt. Meg berekedt. Holnap visszamegyünk az orvoshoz,ha így se csinál semmit,akkor kórház..bár szerintem én most nem maradhatok ott vele,beteg vagyok én is. Ilyenkor nem hiszem,hogy beengednek a gyerekosztályra. :(
2016. febr. 24. 22:09
 12/12 anonim ***** válasza:

Beengednek, mért ne tennék? Ki látja el a babád? Engem is beengedtek, pedig a szüléskor csúnyán megfáztam, és valószínűleg az ragadt át a fiamra és még akkor is köhögtem.


Mindenféleképpen szívd ki az orrát. Ne várj holnapig. Minél előbb, akár most is, vagy a következő etetés előtt. Nagyon fontos, nem csak azért mert arcüreggyulladást kaphat, hanem azért mert ennyi idősen még csak az orrukon vesznek levegőt és ha eldugul az orra akkor rosszabb.


Ajánlom, hogy tegyétek be az ágyába. Nem vagy mindenható, és te is elkoppanhatsz, ha meg nem veszed észre akkor nagyobb gond is lehet. Nem ijesztgetésként írom ezt.

2016. febr. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!