Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek mekkora probléma,...

Szerintetek mekkora probléma, ha 6 és fél hónapos baba nem forog. Viszont elég szépen ül egyedül akár pár percet is?

Figyelt kérdés

2016. márc. 3. 20:18
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
Nemhogy ülni, mindhárom gyerekem 7 hónaposan állni tudott! A tiéd még nem tud ülni, tehát ne erőltesd. Hagyd mozogni szabadon. Ágyon, pléden, földön, szőnyegen.
2016. márc. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:
18. 5. hónaposan Egyre összetettebb, határozottabb mozdulatokkal pakolássza a játékait. Megtámasztva meg tud ülni, hason magasra emeli a fejét és a kezére támaszkodik. Ha még mindig nem hajlandó az oldalára fordulni vagy átfordulni, ne aggódjunk.Miért nevezel agyatlannak mást?
2016. márc. 4. 11:23
 23/40 A kérdező kommentje:
18-nak-7. hónaposan Egyedül ül, a kezével tartja magát.Nem sok helyen olvasok olyat,hogy nem szabad ültetni csak akkor ha egyedül felül.Én ilyet még nem hallottam.Már van egy 4 éves makk egészséges fiam,ez a második.Teljesen eltérőek,az idősebbik mindent hamarabb csinált,mint kellett volna,a kisebbiket egyszerűen lustábbnak látom,nem visszafejlődöttnek.Szeret feküdni hason is meg háton is,a lábait is harabdálja és egyetlen egyszer fordult meg hátról hasra,azóta nem csinálja.És nem kéne mást agyatlannak nevezni azért ha aggódik,lehetsz te is olyan helyzetben.De ha jól esik sértegetni...
2016. márc. 4. 11:29
 24/40 A kérdező kommentje:
18-as.Ezeket nem én találtam ki,olvastam.
2016. márc. 4. 11:31
 25/40 A kérdező kommentje:
Megtámasztva szoktam ültetni,szeret ugy játszani.De ne értsetek félre,nem ugy ültetem ahogy ti elképzelitek,hogy leteszem ülő helyzetbe és otthagyom ülni,nem.Egy kicsit játszunk ugy és utána lefektetem.Egyfolytában nem fekhet.
2016. márc. 4. 11:33
 26/40 anonim válasza:

Azért ne rémülj meg, lehet kicsit lusta, talál holnap meg hipp - hopp gurul. Nyilván azért kérdezel mert aggódsz.

Ez segíthet :

https://www.youtube.com/watch?v=zx1Lt69W4PU

2016. márc. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Ezeket láttam és csinálom is vele.Minden este masszázsolom is.Lehet csak az a helyzet hogy ő szertet hason is feküdni, meg háton is és nem akar forogni,nem pedig azért mert nem tud.
2016. márc. 4. 11:43
 28/40 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan azt csinálod, amit nem szabad. Felülteted és kitámsztva úgy hagyod. Azok a babák tudnak ülni hét hónaposan, akik maguk felülnek/kiülnek mászásból/leülnek állásból. Az a gyerek nem tud ülni, akit kitámasztva ültetnek. És igen, de feküdhet egész nap, éppen ez a lényeg, mert akkor van motiváció arra, hogy a soron következő fejlődési szakaszt csinálja. Ha te helyette megcsinálod, akkor ki fogja hagyni. De leírjuk tízen, hogy nem szabad, miért nem hiszed el?
2016. márc. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 A kérdező kommentje:
De elhiszem,és nem fogom ültetni,minden tanácsot ki fogok próbálni.
2016. márc. 4. 12:05
 30/40 A kérdező kommentje:

[link]

Itt is felültetik,igy nem baj?

2016. márc. 4. 12:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!