Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4-5 hónapos babával tényleg...

4-5 hónapos babával tényleg nem lehet elmenni egy belföldi nyaralásra?

Figyelt kérdés

Most fog születni az első babánk, nyár végén , szerettem volna elmenni valamerre vele és a férjemmel. Belföldi céges nyaralást néztünk, vannak olyan szálláshelyek, amik kis lakások kiadva, és 3 éven alulit is lehet vinni.


Sopront, Debrecent és Szegedet néztem, ahol lehetne sétálni a gyerkőccel a városban, kicsit felfedezni a környéket. Nem az eddigi teljesítménytúrázós nyaralás lesz, csak jó lenne kicsit más környéken lenni, enni egy fagyit egy másik városban.


A férjem nem akarja, neki így is mozgalmas lesz a nyara: egy hetes francia kerékpártúra, Balaton és Velencei tó a haverokkal, de lehet hogy még a horvát tengerpartra is leugranak a munkatársaival.


2016. márc. 9. 10:46
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Szerintem addig kár tervezni, amíg nem született meg. Mert onnantól tényleg egy új élet kezdődik, és új emberek lesztek benne Ti is.

Nem biztos, hogy képes leszel elválni a gyerekedtől akár egy délutánra is. Az elején az ember alig várja, hogy végre felébredjen már, mert hiányzik neki. :)

Aztán lehet még ezer ok, amiért nem jönne így össze. Az is lehet, hogy olyan fáradtak lesztek, hogy nem lesz kedvetek menni sehova.

De persze lehet az ellenkezője is, tényleg nem lehet tudni. Kár ezen agyalni most még.

2016. márc. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor gondolkodjatok a témán, ha megszületett a baba, majd az ő vérmérséklete eldönti.


Az első gyerkőcöm nagyon nyűgös volt, nehéz volt vele az evés, az alvás, végig bömbölte a legrövidebb utat is a kocsiban. Kész stressz volt menni vele bárhová, még 1-2 évesen is.

A második babám viszont maga a megtestesült nyugalom. Szó szerint mindenhová vittem magammal, amikor 4 hónapos volt, elmentünk négyesben 1 hétre nyaralni. Semmi nehézséget nem okozott.


Szóval szerintem döntse el a kérdést a baba. Viszont semmiképp se hagyd itthon pár hónaposan a nagyszülőkkel. Neki rád van szüksége, nem a megszokott környezetére.

2016. márc. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!