Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt anyuka, aki tornázik...

Van itt anyuka, aki tornázik a kisbabája mellett?

Figyelt kérdés

Kérdésem volna, hogy mikor kezdte szülés után és hogy tudja megoldani, a nap melyik szakaszában, illetve, mennyire segítette visszanyerni az alakját. Ja és hogy az anyatej minőségét mennyire befolyásolta?

Előre is köszi a válaszokat.


2010. ápr. 2. 13:30
 1/10 anonim ***** válasza:
27%
Én egész nap! Mivel emelgetni kell, lassan már mászik, akkor meg a sarkában lenni egész nap. És persze a napi 2 óra séta megvan, simán felér a tornával. Egyébként a rendszeres séta sokkal jobbat tesz, mint akármilyen hasizom gyakorlat, mivel ha sétálsz, sokkal több izom dolgozik.
2010. ápr. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Kb 8 héttel a szülés után elkezdtem a Rubint Réka féle baba-mama és terhestornát, kb. hetente 2-szer csináltam. Aztán ahogy erősödtem (császárral szültem)heti 3-4-szer 20 percet mozogtam. 5. hónaptól kezdtem el rendesen tornázni, sokszor izomlázam is volt, de szerencsére nekem a szoptatást nem befolyásolta. Most 10 hónapos a kisfiam, és még mindig szoptatom reggel és este, pedig 2 hónapja újra járok hetente 1-szer spinningelni is. Ez általában szerda du fél 5-fél6-ig tart, és anyósom van addig a picivel.

Mérleg szerint 6 hónap kellett, hogy nagyjából visszanyerjem az alakomat, de ez csak a konkrét súlyra vonatkozik, a kontúrok visszanyerése komoly feladat lesz, legalább is én úgy látom, főleg a has területén.

2010. ápr. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
második vagyok, és persze minden nap sétálunk mi is legalább egy órát.
2010. ápr. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 2 gyerkőcöm van egy 2 és fél éves meg egy 5 hós.

2 hónapja kezdtem el a tornát,béres alexandra változz vissza dvd-je plusz taposó gépezés tökéletesen megfelelt arra hogy formába lendüljek és kicsit többre legyek képes.

2 hete Béres Alexandra Legjobb formád dvd-t csinálom, hát ez már keményebb :)

Szerencsére a torna nem befolyásolt a tejemen semmit!

Kilóilag nem vagyok még sehol 2 kiló ha lement a tornától, de nem adom fel, hiszen 2 hónap az még semmi:)

Elég nehéz megoldanom a tornát, de úgy csinálom hogy mindennap szakítok rá időt valahol, általában a gyerekek délutáni alvásakor. (elég fura 13 óra körül tornázni dehát ez van) Este már nem szeretném az időt elvenni a férjemtől, amúgy is olyan keveset vagyunk együtt.

Illetve ha nagyon későre rakom este (8-9 felé kezdem) akkor még éjfélkor se tudok elaludni.

Előfordult már párszor, hogy felébredt valamelyik gyerkőc, az nem túl jó, dehát valahogy muszáj megoldani,nekem sajnos semmi segítségem nincs akire bízhatnám a babákat szóval magad uram:)

2010. ápr. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

6 hós volt a kisfiam mikor elkezdtem járni a Curves-be (fél órás köredzés) este szoktam lemenni, majdnem mindennap, mikor apa hazajön és vigyáz a picire.

Már nem szoptatok, de már elkezdtük akkor az elválasztást, szóval szerintem nem a torna miatt apadt el a tejem.

Én főleg a kikapcsolódás miatt kezdtem, hogy legyek egy kicsit más környezetben, kilótól még nem sikerült megszabadulnom, de már átformálódtam és jók rám a régi ruháim.

2010. ápr. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

6 hetes volt a babám, mikor újrakezdtem a tornát: Réka, Alexandra, súlyzózás. 10 hónapig szoptattam.

Általában a babám délelőtti alvása alatt tornázok, vagy néha együtt is.

2010. ápr. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Este felülésezek, fekvőtámaszozok, guggolást csinálok. Kb 4 hónapja minden nap. A babám 1 éves.

Nem tudtam az utolsó 1kg-ot semmilyen diétával leadni, most ugyan annyi vagyok mint terhesség előtt, sőt a múlt hónapban annyira túlzásba estem, hogy 2 kg leszaladt. A férjem már nagyon gebének tartott ezért muszáj volt visszaszedni.

2010. ápr. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia! Mi 10 hósok vagyunk! 100 kg-mal mentem szülni,94-gyel mentem haza,és 86-ra lementem magamtól 2 hét alatt. (74kg-mal kezdtem a terhességet,de általában 65-70 között szeretek lenni:))Viszont utána 2 hónapig semmi!! Elkezdtem (szeptember elejétől) kicsit tempósabban tolni a babakocsit,majdnem mindig ugyanazon az útvonalon(kb.3-4 km,kb. 70 perc)Minden nap!! Ha esett,nagyon fújt a szél,persze nem mentünk. Semmi mást nem csináltam mellette,ettem ugyanúgy,nem tornáztam,ennyi elég volt ahhoz,hogy havi két kiló lemenjen,persze szoptatás mellett! Most vagyok 72 kg!!
2010. ápr. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ugyerted az egesz napi rohangalason kivul? :D

a kozeli muvhazba jarok szerda estenkent fixen, es olykor olykor ha olyanom van, es a ferjem is hazaer a munkabol, hetfon vagy penteken

sajnos nem szopizott a kincsem, szoval nemtudom :( de a MÉRTÉK a titka mindennek.

kb 11 hos kora ota jarok, most egy eves, ugy nagyon meg nincs eredmeny :(

2010. ápr. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
heti 2x Czanik Balázs capoeira aerobikját csinálom, ezt szülés előtt is csináltam, nagyon jó, pörgős, jól leizzaszt, jól megmozgat. ez formál, nem fogyaszt, legalábbis nálam, a combom és a fenekem már szépen alakul, a hasat nehezebb, de cssinálom
2010. ápr. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!