Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki hogy tanította a gyerekét...

Ki hogy tanította a gyerekét bilizni? És mikor?

Figyelt kérdés
2016. márc. 18. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:

2,5 évesen kezdtük, mert téli születésű a fiam és úgy gondoltam, a nyári melegben állunk neki a dolognak.

Kint volt az udvaron és bugyit adtam csak rá, mondtam neki, ha pisilni kell, vegye le és pisiljen a fűbe vagy ha bilibe szeretne, szóljon.

Fűbe pisilt eleinte, aztán bent már a bilire ült.

Gyorsan ment neki, kb 2 hét alatt teljesen szobatiszta lett nappalra.

2016. márc. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sok mindenkitöl hallottam már ezt h hasonló módon csinálták! Akkor még szerinted várjam meg én is a nyarat ? Augusztusba lesz 2 éves!
2016. márc. 18. 16:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is nyáron a legegyszerűbb és leggyorsabb, nem lesztek elkésve még akkor sem.
2016. márc. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hello, nekem ikreim vannak, egy kisfiu, egy kislany es masfel evesek. A kislanyom par hete elkezdett szolni mindig, ha pisilni/kakilni kell neki, igy elkezdtuk bilire szoktatni. Eleinte uvoltott, m nyilvan szokatlan volt neki, de mindig megdicsertuk, ha vegul rault. Most mar ott tartunk, h nap kozben nincs rajta pelus, ha otthon vagyunk, m szol, ha kell neki. Csak ejjel es akkor adunk ra pelust, ha elmegyunk vhova, m akkor korulmenyesebb.

A kisfiam kicsit keosbb erik ezen a teren, ugyh neki meg nem esett le, h a bili mire jo :D

2016. márc. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
12 hónaposan kezdtük szintèn tèli baba :D 15 hóhanopsan használta rendszeresen csak èjszakára használunk pelust 17 hós.Nagyobb rèszben a szülőnek múlik mikor kezted rá szoktatni v látod elèg èrtelmesnek.
2016. márc. 19. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!