Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baba mellett hullámzó kedélyál...

Baba mellett hullámzó kedélyállapot?

Figyelt kérdés

10 hetes a kisfiam. Azt hiszem, nehezen viselem az "egyedüllétet" a négy fal közé zártságot. :( Hol tök jól elvagyok és leköt a háztartás és a baba, hol nagyon rossz, hogy nincs kihez szólni. A séta is unalmas az alvó babával, mindig ugyan azok az utcák... Egy kisvárosban élünk, az a baj, hogy a férjemmel nem vagyunk idevalósiak, nincsenek helyben barátaink, volt iskolatársak, stb. Volt már, hogy séta közben megismerkedtem másik kismamával, de nem annyira, hogy összejárjunk, keressük egymást. Sok "netes" babás barátnőm van, meg levelezek volt osztálytársakkal, de az nem ugyan az, mint összefutni a valóságban. Amíg dolgoztam, úgy éreztem, nagyon jó itt lakni, de babával úgy érzem, talán hiba volt kiköltözni. :( Számolom mindig a perceket, hogy mikor ér már haza a férjem, hogy hármasban legyünk.


Szívesen bejárnék a szomszédos nagyvárosba, de a nagy mózessel nem merek elindulni busszal. Ki mekkora babával tudott már "csavarogni", programot csinálni, amíg a férj dolgozik? Egyáltalán ki hogy élte meg ezt (vagy hasonló) a helyzetet? Nagyobb babával más lesz majd?


2016. márc. 31. 14:19
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én Olaszországban élek, szintén kisvárosban. Csatlakozom az előttem szólókhoz, hogy egy babamama klub vagy bármilyen elfoglaltság házon kivul nagyon sokat segit. Itt elinditottunk egy ilyen klubot egy helyi konyvtárban es hetente találkozunk más babásokkal, és sokat számit már csak az a gondolat, hogy van hova járni. Most már másfél éves a fiam, és úgy látom egyre nő az igénye, hogy kijárjunk, borzasztó hosszú a nap és nagyon unatkozik ha csak itthon vagyunk egész nap. Ezért minden nap muszáj kimennünk programozni.
2016. ápr. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!