Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik egy szobában alszanak a...

Akik egy szobában alszanak a babával! Hol van a kiságy nálatok?

Figyelt kérdés

Kicsit elszámoltam magam azt hiszem :D Egy szobánk van, szóval a baba mindenképpen velünk fog aludni. Eleinte arra gondoltam, hogy a mi ágyunk mellé rakjuk a kiságyat, úgy, hogy az egyik oldala a mi ágyunk mellett legyen közvetlenül. Mármint úgy, hogy ott ahol az ő és a mi ágyunk összeérne, ott nem lenne rács a kiságyán.

Viszont tegnap megnéztem a kiságyat, és óriási. 120x60 cm, de sokkal kisebbnek képzeltem. Így nem fog elférni a mi ágyunk mellett.

A szoba másik végében fog állni a kiságy. Szerintetek ez így jó lesz? Akiknek van tapasztalata ebben az elmondaná, ők hogyan aludtak/alszanak? Nem lesz gond, hogy a baba nem pont mellettünk alszik?

20hkm


2016. ápr. 4. 15:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Babaöblön nem gondolkoztal meg esetleg? KB fel eves koraig hasznalhato es azt tuti ugy oda tudod tenni az agyatokhoz ahogy eredetileg tervezted, mivel igen pici. KB 40 cm szeles. Olyan szintre lehet allitani mint az agyatok, igy teljesen melletted alhat, megis a sajat agyaban.

En a 2. Gyerkochoz vettem ilyet es nagyon szeretem. Most is itt szunnyad mellettem a 4 honapos lanykam.

Nezz utana neten ha erdekel hogy milyen is valojaban. :-)

2016. ápr. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

9 honaposom meg 3-4 szer kel ejjel, ezert a mi szobankban van meg. A franciaagy egyik oldala teljesen a falnal, a masik oldalan kb fel meter, hogy le tudjak szallni, es ott a kisagy. Igy elfer.


A bolcsohalalrol pedig olvass meg szules elott, mert az annyit jelent, hogy nem vesz levegot, ennek nincs jele, nincs hangja, tehat ha 2 cm re alszol tole akkor sem fogod eszrevenni. Vegyetek legzesfigyelot es menj el ujraelesztes tanfolyamra, ez meg fog nyugtatni.

2016. ápr. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!