Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bevásárlás két gyerekkel? Ti...

Bevásárlás két gyerekkel? Ti hogyan csináltátok?

Figyelt kérdés

A nagylányom elmúlt 1,5 éves a kicsi 5 hetes.

Apa dolgozik délutánig ma, de nem akarnám addig húzni.

Ki hogyan oldotta meg segitség nélkül?

A nagylány általában élvezi a bevásárlást a kicsit még nem tudom, elég nyügös gyerek (ezt értem a szelekre, evésre...)

A nagy bevásárlókocsiba raknám a picit autósüléssel a nagyot meg a kocsi elejére.

Tudom hülye kêrdés de a bevásárlától rettegek nagyon sajnos!

Nincs kendőm amibe tudnám a pici fiamat rakni ezért nincs más csak a hordozó!

Tudom milyenek az emberek kicsit ordit a gyerek már "úgy néznek" hogy nem tudom kézben tartani a gyerekeket és mint tudjuk a pénztárnál általában all a sor...

Valaki valami?



2016. ápr. 5. 08:43
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
65%
Összeírnám a listát és a férjem bevásárolna. Mindháromnál így is tettem. 5 hetessel és másfél évessel tuti nem mennék bevásárolni egyedül.
2016. ápr. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy a férjem hamar idegbajt kap a bevásárlástól főleg ha sokan vannak délután meg ugye általában az van.

Ezzel hogy néha ideges lesz ki-ki maradnak a dolgok vagy éppen nem az sikerül a kosárba.

Várjam meg még végez?

A nagyot beviszem a kicsit meg kinn hagyom vele meg a kajcsival?

2016. ápr. 5. 08:48
 3/26 anonim ***** válasza:
86%

Nem egyszerű,de túlélhető:)

2 éves volt a nagy,6 hetes a kicsi,mikor muszáj volt kimenni a boltba mert nem volt paradicsom és paradicsomos húsgombócot akartam enni :D

Nagyon jól működött. A kicsi nem sírt,a nagy nézelődött. Azóta együtt járunk. Néha elmegyek egyedül ha apa felügyel a gyerekekre. De az én babám akkor nem volt nyűgös 6 hetesen. Aludt mindíg a kosárban.

2016. ápr. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
62%
Jaj a férjednek fel kellene nőnie a feladathoz! Apuka lett, néha bizony segiteni kell anyukának, ebben az esetben a bevásárlasban! Mi az h idegbeteg lesz mert boltba kell menni! Párom is szokott boltba járni, bár nálunk nem az van hogy kevesebbet hoz hanem az hogy többet! Olyat is vesz amit nem írtam fel! Sőt amíg az első trimeszterben sokat hanytam, ő elvitte este munka után a gyerekeket és együtt vásároltak be egy 4 és 7 evessel! Volt hogy vacsit is csinál! Nem szabad így elkaptni az urad! Ne csak az a dolga hogy a pénzt hazahozza! A bevásárlás nem egy olyan dolog amit lehetetlenség megcsinálni!
2016. ápr. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
73%
Megbeszélném a férjemmel, ha eddig nem sikerült, hogy most ez a helyzet, vegyen erőt magán, legyen türelmes, mert egyszerűbb lenne, ha pár hétig ő vásárolna be.
2016. ápr. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
60%
nálunk mindig apuka intézi a nagybevásárlást.Vagy várd meg míg hazamegy,ő vigyázzon a gyerekekre,te meg menj egyedül.
2016. ápr. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
56%
Egy kétgyerekesnek már jobb logisztikával kéne rendelkezzen és használni kellene akkor a tesco házhoz szállítást, ha már apuci annyira béna, hogy retteg a bevásárlástól. Ez nem a te feladatod lenne, hanem az övé.
2016. ápr. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
57%
G-roby v tesco házhoz. Én tutira nem vinném a két picit ilyen helyre.
2016. ápr. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Nálunk is általában a férjem intézi a bevásárlást. Ő sem szereti, de nem is szórakozásból jár az ember vásárolni, úgyhogy hisztinek helye nincs ebben a kérdésben.

De szoktam én is menni a két gyerekkel, igaz, nem nagybevásárlásra, mivel kocsi nincs, úgyhogy nem bírnék annyit cuccot hazacipelni. Jó, nálunk a nagy nem ilyen picike, úgyhogy annyira nem vészes. Én a kicsit tolom babakocsiban, a nagy meg húzza a gurulós kosarat, és abba pakolok. De csak annyit, amennyi utána befér a babakocsi aljába. Ha lenne autó, akkor autós hordozóban lenne a kicsi, és bevásárlókocsit vinnénk.

De egyébként én nem csinálok abból gondot, hogy mások hogy néznek, ha esetleg sír a baba. Bánom is én, nézzenek csak. Ha babával megyek, akkor úgyis napközben megyek, aki meg munkaidőben ráér ott ténferegni, az viselje el ezt is :D

2016. ápr. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Kedves 7!

Útálom a tescot....

A logisztikámmal semmi gond, csak mé új ez a feladat!

De ilyen bunkó emberként a helyedben ên is rendelnêk, mert ezzel a stilussal....

2016. ápr. 5. 09:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!