Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bevásárlás két gyerekkel? Ti...

Bevásárlás két gyerekkel? Ti hogyan csináltátok?

Figyelt kérdés

A nagylányom elmúlt 1,5 éves a kicsi 5 hetes.

Apa dolgozik délutánig ma, de nem akarnám addig húzni.

Ki hogyan oldotta meg segitség nélkül?

A nagylány általában élvezi a bevásárlást a kicsit még nem tudom, elég nyügös gyerek (ezt értem a szelekre, evésre...)

A nagy bevásárlókocsiba raknám a picit autósüléssel a nagyot meg a kocsi elejére.

Tudom hülye kêrdés de a bevásárlától rettegek nagyon sajnos!

Nincs kendőm amibe tudnám a pici fiamat rakni ezért nincs más csak a hordozó!

Tudom milyenek az emberek kicsit ordit a gyerek már "úgy néznek" hogy nem tudom kézben tartani a gyerekeket és mint tudjuk a pénztárnál általában all a sor...

Valaki valami?



2016. ápr. 5. 08:43
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
79%

"használni kellene akkor a tesco házhoz szállítást, ha már apuci annyira béna, hogy retteg a bevásárlástól"


Azt remélem vágod, hogy az ország nagy részében ez a szolgáltatás nem érhető el.

2016. ápr. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Az lesz megyek Én megyek a naggyal a kicsit meg pesztrálja.
2016. ápr. 5. 09:16
 13/26 A kérdező kommentje:

Én szeretek bevásárolni ugye hogy sokat vagyok itthon az is kikapcsolódás számomra, mert a láthatáron senkim nincs.

A naggyjal nagyon szeretek menni a kicsit is lassan szokatni kell a jövêsre.

De köszönöm szépen a válaszokat!

2016. ápr. 5. 09:21
 14/26 anonim ***** válasza:
91%

Szia! Enyémek 8 hetes és 2,5 éves. Ha hárman sétálunk akkor max. kenyeret, tejet ilyesmiket veszek a sarki ABC-ben, amit babakocsival is haza tudok vinni. Nagybevásárláshoz összeírom a cuccokat aztán kocsival elszaladok egy fél óra alatt összakapkodom és kész. Ezt elintézné a férjem is, de jobb szeretem én, addig is kimozdulok egy kicsit, meg persze gyerekhiszti sincs, hogy ez meg az kell.

Addig a férjem vigyáz rájuk.

Így csak akkor csináljuk ha csak olyat kell venni amit a mi kisvárosunkban is meg tudunk venni. Itt már tudom mi hol van, csukott szemmel is bevásárolok a boltban.

Ha olyat kell vennünk, ami nincs itt nálunk vagy kinézünk valamit pl. a Tescoból, akkor megyünk mind a négyen.

2016. ápr. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt más választásom mennem kellett, mert a férjem külföldön dolgozik, addigra visszament. Nem volt egyszerű az tény. De megoldható. Szrencsére a pici élvezte a fényeket, vagyis úgy csinálta :) A "nagy" pedig már megszokta. Egy előnye volt, annyira beleszoktak ebbe, hogy később is tudtam vásárolni velük, nem volt hiszti meg stb. Mostmár 3-al van ugyanez :) :) Megszokod, az első lépések a nehezek. Ja, és hogy vki ordít, és hogy néznek mások azt meg sz@rd le. Ilyen lesz! Egyszer legalábbis mindenkinél van szerintem. De szerintem nem fog ordítani, ha teli a pocak, ki van pihenve.
2016. ápr. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen 14 válaszoló!

Már üres a hütő! :)

Én megyek a naggyal kocsival a lidlbe.

Apát felvesszük és megvárnak kinn addig.

Együtt ritkán megyünk mert szerinten ez az ên dolgom ha már cseden vagyok. Apa dolga nem a könnyű fizikai meló. :)

Apa kipakolja majd a nehezét!

2016. ápr. 5. 09:58
 17/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm szêpen 15- nek is.

Mi is 3-at tervezünk

2016. ápr. 5. 10:02
 18/26 anonim ***** válasza:
19%
Én komolyan nem értem, miért lenne màr rögtön apa dolga a nagybevásárlás, csak mert 2 gyerek van?!, főleg, ha nem szereti csinàlni. Nekünk spec 4 gyerekünk van, ráadásul három 3éven aluli, a legkisebbek meg ikrek. Csak, hogy egyszerű legyen. A párom nem bírja a tömeget, a sorbaállást, ráadásul míg nekem 10perc bejárni a nagytescót is, addig neki legalább 50, és ideglelést kap, mert nem talál semmit. Ha nagybevásárlás,csak a sétaképes gyerekeket szoktam magammal vinni, mert nincs hova pakolni a vásárolt cuccokat. Vagy b verzió, hogy apa is jön (elég felemlegetni néhány horgászcuccot, amit megnézhetne), és akkor 2 kocsiban szét tudjuk osztani az ülőrészbe apróbbakat, belülre meg pakolhatunk. Ha csak 1-2dolog hiányzik, akkor megesik, hogy egyedül megyek a 4leányzóval, de akkor tényleg nagyon kevés cucc fér, ráadásul vigyázni kell, ki ne nyitogassák, meg meg ne rágják a kasszáig a cuccokat. Teljesen jó lesz a te megoldásod, a lidlben egyébként is gyorsan lehet végezni. A nagy is kimozdul, és apának se kell feleslegesen stresszelni magát.
2016. ápr. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
65%

Igen, inkább stresszelje magát anyuka, hogyan oldja meg két gyerekkel. Csak azért, hogy tekintettel legyen apukára, aki hisztis, mert nem bírja a bevásárlást.


Nálunk 3 gyerek van, a mai napig nagyon sokszor a férjem egyedül oldja meg a nagybevásárlást. Simán meg tudja csinálni, pedig ő is dolgozik, én is. Pici baba mellett meg egyenesen természetes volt neki, hogy bármit meghozott kérés nélkül is.

2016. ápr. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
50%
Hát nálunk speciel a férjem dolga, mert így osztottuk meg a feladatokat. Csupán azért, mert én vagyok itthon, még nem lesz minden az én dolgom. Mondjuk a férjem le is köpné magát, ha én azt érezném, hogy az összes háztartási munka az én dolgom, csak mert ő az, aki dolgozik. Sosem viselkedett úgy, hogy nekem ezt kelljen gondolnom, sőt, ő az, aki kimondottan igazságtalannak tartaná, hogy neki csak dolgozni kellene eljárni, és minden mást én csinálnék.
2016. ápr. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!