Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bevásárlás két gyerekkel? Ti...

Bevásárlás két gyerekkel? Ti hogyan csináltátok?

Figyelt kérdés

A nagylányom elmúlt 1,5 éves a kicsi 5 hetes.

Apa dolgozik délutánig ma, de nem akarnám addig húzni.

Ki hogyan oldotta meg segitség nélkül?

A nagylány általában élvezi a bevásárlást a kicsit még nem tudom, elég nyügös gyerek (ezt értem a szelekre, evésre...)

A nagy bevásárlókocsiba raknám a picit autósüléssel a nagyot meg a kocsi elejére.

Tudom hülye kêrdés de a bevásárlától rettegek nagyon sajnos!

Nincs kendőm amibe tudnám a pici fiamat rakni ezért nincs más csak a hordozó!

Tudom milyenek az emberek kicsit ordit a gyerek már "úgy néznek" hogy nem tudom kézben tartani a gyerekeket és mint tudjuk a pénztárnál általában all a sor...

Valaki valami?



2016. ápr. 5. 08:43
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

Mi meg úgy oldjuk meg hogy a bazi nagy kertet meg fa pakolást, fűnyirást és az autóval kapcsolatos dolgot apa csinálja Én meg a benti dolgokat.

Persze nem rogy meg ha a sarki boltba kell menni kenyérér fôleg ha vehet is sörikét magának, de ne pacsmagolj már mert nekem más a felfogásom!

Még panelba laktunk apa fogta a porszivót... Mióta kinn lakunk más a felosztás és szerintem ez a logikus mert Én sem tudok fát vágni meg pakolni....

2016. ápr. 5. 12:15
 22/26 A kérdező kommentje:

Majd a vasalást is apa fogja egyből nem? Mert pici baba van!

Ha meg elromlik valami jön anya hogy kimélje magát apa....

Rentgeteget segit a két kicsi mellett egyébként is + a meló meg a ház körüli dolgok akkor egy kicsit igazán megkimélheti magát!

2016. ápr. 5. 12:21
 23/26 anonim ***** válasza:
73%

Nagy butaság egyből véleményt alkotni. Abszolút más minden élethelyzet!!! Van ahol apa dolgozik 6-14-ig. És mondjuk társasházban vagy panelban vagy parkosított kertesben laknak. De ha 5-ig dolgozik is...persze, akkor természetes segítsen többet.

De vannak családok (ahogy észreveszem nem itt), ahol kemény fizikai melóz nyomat a férfi , plusz még otthon is kert+állatok. Plusz az autót is javítgathatja otthon, vagy szerel, mert nem tehetik meg, hogy mindennel szakihoz rohanjunk. Ezeknél a családoknál már eleve a nő úgy gondolja, hogy amit meglehet igenis megcsinál, hisz ő van otthon.

Fogadjuk már el, hogy két család élete sem egyforma, más a munka, más az időbeosztás, mások a körülmények!

2016. ápr. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
...és nem mindenhol egy termosztát eltekerése a fűtés. Van ahol favágással, cirkulázással, láncfűrészeléssel, salakolással jár együtt a begyújtás. Ez mind mind idő!
2016. ápr. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Pár hónapos gyerek mellett én vágtam a fát,salakoltam,begyújtottam,majd raktam rá,és ez azóta is így van,simán meg lehet csinálni ha az ember rá van kényszerülve,márpedig nem akarok este 6-ig itthon ülni a hidegbe míg a férjem hazaér.
2016. ápr. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

Igen.

Nàlunk 7-19-ig melózik apa!

Igen egyébkênt is a kérdésre kéne vàlaszolni.

Na jól van köszönöm szêpen a nagyjànak a válaszokat!

:)

2016. ápr. 5. 12:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!