Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnál is ebédidőben! állít...

Másnál is ebédidőben! állít be! A védőnő? Ha rajta múlott volna még nálunk maradt volna a forró almás pitéből falatozni. Hogyan toleráltató ez? Nem ez az első problémám a védőnővel, hiába szólok, fittyet hány felette.

Figyelt kérdés
2016. ápr. 12. 19:29
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
68%
Szerencsére nagyon jó védőnők van Még beszélünk egy napot mikor jön és hogy kb hàny óra körül. Sosem volt részem ilyen "rajtaütésben" . Îgy mindig tudom hogy mikor érdemes etetnrm altatnom a picúrt. Ebéd közben még csak csak elviselném , bàr megértem hogy neked ez màr sok, Hoztànk csak ne úgy jöjjön hogy leteszem a babàt aludni és akkor toppan be...
2016. ápr. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
75%
Nálunk az a divat, hogy jön minden hónapban és teljesen váratlanul. Nekem nincs ezzel semmi bajom, úgy vagyok vele, hogy ha nem jelentkezik be akkor az az ő baja, hogy le sem tud ülni, mert sokszor olyan káosz van itthon. Ìgy legalább nem idegeskedek rajta. Egyébként mindig segìtőkész, tudja, hogy apa sokat van távol és megfogja a gyermekemet amíg én szépen összepakolok sőt volt, hogy megvárta míg kiteregetek meg hasonlóak. Nekem jó, hogy jön. Igazából nem akarnak ők rosszat, csak gondolom ők is jobban szeretik a munkaidejüket egy normális jól szituált embereknél eltölteni mint ahol hiába járatja a száját akkor sem lesz a gyerek bőre tisztább a higénia hiánya miatt.
2016. ápr. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
69%
Jézusom, na még egy idegbeteg anyuka. Tudod nem ebédel az egész világ percre pontosan egy időben. A világ nem körülötted forog, a védőnőnek rajtad kívül más dolga is van és nem kell neki kívülről tudnia a te napirended. Annyi látogatásba amennyit tesz, nem fogsz belehalni.
2016. ápr. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
71%
Gondolom akkor ért rá. Tudod, neki is van munkaideje. Épeszű ember inkább megkinalta volna az almás pitevel. Olyan nagyon elfoglalt nem lehetsz, ha egy csecsemő mellett pontban déli 12kor akarsz leulni ebédelni és még süteményt is sütöttel
2016. ápr. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
87%
Nem , nekünk egyik védőnő sem állított csak úgy be, hanem előtte mindig egyeztettünk telefonon.
2016. ápr. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
35%

Nekem nem az volt a bajom a délben járással,hogy ebédidőben jött hanem az,hogy akkor aludtak a gyerekek.Az első alkalommal közöltem vele mettől medddig alszanak.

Nem számított.Jött minden héten de gyakorlatilag a gyerekeket nem látta.

2016. ápr. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
64%

A miénk egyszer jött úgy, hogy nem szàmìtottam rà, akkor megkértem, hogy màskor egyeztessünk elötte, aztàn kiderült hogy mondta ő, hogy jönni fog, csak én értettem félre. Hìvatlanul, ebédidőben beàllìtani bunkósàg-legalàbbis nàlam.


Szólj neki. Ha nem veszi a lapot, akkor le is lehet mondani a védőnőt.

2016. ápr. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
71%

Borzasztó tragédia lett volna, ha megkínálod az almás pitével!! Esetleg kialakult volna egy jobb, kötetlenebb, barátibb kapcsolat, és ha valami kérdésed lenne,akkor bátran fordulhattál volna hozzá.

Bár az ilyen háborgó anyukák tájékozottak minden téren, és naprakészek mindenből. :(

2016. ápr. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
70%
Úgy a védőnő nem köteles bejelentkezni, épp az lenne a lényeg, hogy váratlanul érkezzen és lássa, mi a valódi helyzet.
2016. ápr. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
52%
A mi vedononk egy igazi suttyo, es igenis nem tartom normalisnak, hogy ebedidoben allit be bejelentkezes nelkul. Usson rajta ott, ahol indokolt, ne nalam. Amugy a mienknek az a szokasa, hogy nem hogy nem szol hogy jon, hanem, megerkezik, egyet koppant, majd mar nyit is be. Es miutan az egyik szomszedomra ugy nyitotta ra az ajtot, hogy epp felmeztelenul rohant at a lakason, miutan a gyerek lebofizte, a masik meg epp a wc-n tronolt, tehat eselye se volt semmire, igy en, es azota mindenki zarja az ajtot. Nalam is pont tegnap volt, 12:03-kor esett be, epp a nagyot etettem, a kicsi mar aludt. Az ajto zarva volt, de mar nyitott is befele, szinte nem is kopogott, komolyan, legszivesebben ki se nyitottam volna, csak a gyerek elkezdett kiabalni, hogy jott valaki. Szoval nekem senki se magyarazza meg hogy ez a normalis!!
2016. ápr. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!