Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek is mondták, hogy nem...

Nektek is mondták, hogy nem is látszik rajtad, hogy szültél? Mit lehet erre reagálni?

Figyelt kérdés

5 hete szültem és sokszor ezt hallom. Nem én provokálom ki, hogy "ugye, hogy úgy nézek ki, mintha...?", hanem maguktól mondják. Nagyon dühítő, mert felesleges udvariaskodás és hazugság is.


Tök hájas maradt a hasam, oké, én magam vékony vagyok, de terhesen is az voltam. Kb. 14 hetesnek látszom, ami amúgy nem volt rám sosem jellemző, régen jól néztem ki.:/


Persze meg szoktam köszönni a bókot, de valahogy úgy zavar, hogy hazudnak az ismerőseim. És tenni se tudok még a testemért, mert még egy hét van addig, hogy sportolhassak normálisan.


Miért csinálják ezt? Ez egy megszokott hazugság, mint a "jó a hajad", akkor is, ha amúgy rossz, de levágatta az illető?:)


2016. ápr. 13. 17:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
34%

lehet azért mondják, mert még mindig van hasad és nem látszik, hogy szültél, vagyis kijött a gyerek???


(na, ebből a szemszögből jobban esik???)


hogy egyeseknek semmi se jó..

2016. ápr. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én 7 hónapja szültem 21 kilót hittem. Ugye bár nekem montak a szemembe terhesség után hogy kicsit ki gömbölyített a terhesség. Mosolyogva mondom a Férjem legalább rajtam van mit fogjon. Mikor a férjemnek mondom a tükörbe nézve magam hogy mekkora fenekem van azt feleli hogy csak a tükör rossz drágám. Én azt mondom gyereket szültünk és nem mindenki nézhet ugy ki mint Angelina Jolie. Majd egyser lefogyok mikor a fiam már futkosni fog vagy akinek nem tetszik maradjon a sarokba. Mondjuk igazság szerint én sem erzem valami jól magam a bőrömben de próbálok barátkozni a helyzettel. Amugy akartam kérdezni hogy nem szoptatsz? Hogy neki akarsz kezdeni sportolni? Mert nem nagyon ajánlott. Jó babázást
2016. ápr. 14. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
11: ez nagyon jó, jót röhögtem rajta:)) legközelebb ezt mondom, ha megjegyzik:)) (remélem, lesz humorérzékük)
2016. ápr. 15. 22:06
 14/14 A kérdező kommentje:
12: nem, nem szoptatok, ezért tudok majd nyugodtan sportolni, ha a császáros hegem is azt akarja:)
2016. ápr. 15. 22:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!