Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kell akkor is éjjel 2 óránként...

Kell akkor is éjjel 2 óránként etetni egy újszülöttet ha az nem ébred fel?

Figyelt kérdés

Csak elméletben érdekel. Első gyereknél születésétől ajánlották, hogy 2 óránként tegyem mellre, hogy beinduljon a tejem. Fogalmam sincs már, hogy én keltettem vagy ő kelt (még a kórházban gondolom). A tejem be is indult. De elgondolkoztam tényleg kell e ezt betartani?

Nemsokára születik a kicsi, nem tudom mit csináljak?! Ugyanígy vagy hagyjam és várjam, míg felébred?!



2016. ápr. 14. 15:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

En nem keltenem fel. Nekunk csak a korhazban mondtak, hogy keltsuk fel masfel-2 orankent a sargasag elkerulese vegett es hogy legyen sok elotej.

Itthon orultem ha aludhatok, ha egy picit tovabb is aludt a lanyom

.

Maskonben 7 hetes kora ota 8 orakat alszik, nem keltettem fel. 😊

2016. ápr. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy a kórházra gondolok, otthon nem keltettem én sem. És nem pont 2 óráról van szó, 2-3 óra..
2016. ápr. 25. 21:34
 13/13 anonim ***** válasza:
Amikor született a baba a kórházban ránk se néztek, szóval ott sem kötelező a 3 óránkénti. Kivéve, ha betegség miatt vagy más osztályon, mert ott dokumentálnak mindent.
2016. ápr. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!