Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden baba átesik a szeparáci...

Mandarin.1990 kérdése:

Minden baba átesik a szeparációs szorongáson?

Figyelt kérdés
Akiknél volt, miben nyilvánult meg, ill. mikor jelentkezett? Nagyon nyugodt kiegyensúlyozott, mosolygós babáknál ez lehetséges, hogy kimarad?

2016. ápr. 21. 15:17
 1/3 anonim ***** válasza:
89%
nem értem, mi köze a nyugodtsághoz meg a mosolygóssághoz az agyi érés? ha egészséges akkor akkor ő is megtudja, hogy ő és az anyukája nem egy test, két külön ember
2016. ápr. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen. De láttam itt olyan kérdést, ahol 2 éves gyerek anyukája azt írta náluk kimaradt, mert nem vett észre semmit. Szóval gondolom van baba aki jól viseli és észrevétlen marad de attól nála is van szeparációs szorongás.

Egyébként én nem tudom nálunk ez már az-e, lassan 8 hónapos a babám de követ mindenhova, meg este például ahogy kijöttem a fürdőből elkezdett ordítani. Addig viszont elvolt az apjával. Elvileg van baba akinél így nyilvánul meg a szeparációs szorongás, gondolom majd kiderül max idővel, hogy ez már az-e.

2016. ápr. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
SZia! Az én kislanyom is ezt csinálja hónapok óta. Nagyon jól elvan másokkal, addig, amíg meg nem lát.de sokszor nem is azert sír ilyenkor, hogy felvegyem...kissé tanácstalan vagyok. Szted ez is lehet szep. szorongás?én mindenhol azt olcastam, hogy a szep. szorongas tunete az, ha akkor sír, ha eltunsz a latoteréből.
2016. ápr. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!