Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért ilyen a babám? Kérlek,...

Miért ilyen a babám? Kérlek, írjátok le a véleményeteket, már nagyon el vagyok keseredve.

Figyelt kérdés
Próbáltam bevezetni nála az almát. Nem jött be. A répát, az sem és a sütőtök sem. Most a hármat adom együtt, de sir evés közben, de ha minden falat utan adok egy korty vizet ugy mukodik, de nem fogja ezt megszokni? Aludni sem alszik jól, oranként ébred. Napközben rengeteget sir alig van el egyedul. Ahogy leteszem, azonnal bömböl. Mosogatni sem tudok rendesen. Már nagyon kezdek kikészülni tőle... Rengeteg energia kell hozzá. :-( Éjjelente van, hogy sírok mikor lesz ennek már vége? :-( Mit csináljak?
2016. ápr. 30. 15:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Menny idős?

Miért adod neki, ha sír?!

2016. ápr. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a babád, és mióta van ez?
2016. ápr. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Ja, és senkinek nem tudom odaadni 1-1 órára sem, mert az idegenektől is fél. Párom veszi át tőlem egy kicsit míg elvégzem gyorsan a napi dolgokat, de hamarosan ő is dolgozni fog már, akkor nem tudom mit fogok csinálni.... :-( Egyébként minden oké, jól fejlődik, mosolyog sokat, szeret játszani. De ezt már nem bírom 5 perc nyugtom sincsen...:-(
2016. ápr. 30. 15:56
 4/22 A kérdező kommentje:
5 hónapos kisfiú
2016. ápr. 30. 15:57
 5/22 anonim válasza:
24%

Draga anyuka.. nagyon fontos ,hogy turelmes legyel.... meg kisbaba. Rengeteg anyanak sir a gyermeke. Adj neki valami mas etelt...keresd meg ki az amit szeret.

Ne aggodj. Az Ur veled van es nem hagy magadra..nem ad tobb terhet a valladra mint amit ne tudnal elbirni. Bizz az Urban ,hogy kepes jobba tenni a helyzetet.. imatkozz ,hogy adjon erot elviselni .imatkozom en is erred .

2016. ápr. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
94%
Még elég az anyatej, ill. a tápszer ilyenkor.
2016. ápr. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Ne utáltasd meg vele az evést!

Ha sír, mégis mi a francnak tömöd?

Ez az egyik ORDÍTÓ jele, hogy nem áll még készen a hozzátáplálásra!

Nem mondtad, de még tápszeresnél is 6 hónap az ajánlás, de az se úgy hogy onnantól tömni, akkor is ha megfullad... hanem csak ha vevő rá, és csak annyit, amennyire vevő!

2016. ápr. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Éjjel alszik? Ha nappal ilyen, akkor ne abból indulj ki, hogy hogy tudod majd elvégezni a házimunkát, hanem hogy min tudnál könnyíteni. Nyugodtan lehet az ebédet rendelni, akkor mosogatni se kell annyit, és a porszívózást is rábízhatod a férjedre. Néhány házimunkát meg egyszerűen ki lehet hagyni néhány hónapig, pl. vasalás vagy ablakpucolás. Kitartás, előbb-utóbb javulni fog a helyzet.
2016. ápr. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

5 hónaposan még ne erőltesd a hozzátáplásálst, hagyd pár (mondjuk 2-3) hétig és próbáld meg újra.

Amiket leírtál majdnem minden babára igaz kevés kivétellel.. :) Ilyen ez... :)

2016. ápr. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Amikor eszünk, akkor nagyon néz minket. A védőnő azt mondta, etethetem már. Igazábol mindenki azt kérdezi hogy még nem etetem semmivel csak tápszerrel? Hát már régen ennie kéne mást is. Várhatok még vele ugyan, de van, hogy a tápszer evése közben is sír. Éjjel 1 órától óránként fel kel. Nincs el egyedül, maximum 5 percre. Kipróbáltam, hogy akkor kézben legyen, azt sem bántam ha kezes baba lesz, de akkor is nyekereg legtöbbször. Sétalgatok vele, nézelődünk az udvaron, utcán, de ki bírja annyit cipelni?
2016. ápr. 30. 16:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!