Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babaápolási cuccok - mit...

Babaápolási cuccok - mit vegyek, mit ne? Melyik mire való egyáltalán?

Figyelt kérdés

Netes lista:


lázmérő

fürdővíz-hőmérő + szobai hőmérő

törlőkendő

babahintőpor

babafürdető

babasampon

babaolaj

baba testápoló

babahajkefe

biztonsági körömvágó olló (lekerekített végű), vagy börvágó

orrszívó porszívó

fültisztító

steril gézlap

steril vatta

2 dl 70%-os alkohol

popsikenőcs

fürdőkrém (az első napokra)

külön szennyes tartó


Kell ez mind, vagy van ami felesleges? Esetleg ami lemaradt? Nemsokára szülök, holnap akarom megvenni ezeket, nem akartam elöre, mert van aminek nem túl hosszú a szavatossági ideje.


2016. máj. 1. 09:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Hintőport én akkor használtam, amikor bepállt a kis hurkás nyaka, de előre nem vettünk. A köldök ápoláshoz sem adnak ma már, 6 évvel ezelőtt a lányomnak még írtak. Külön sampon nincs, a babafürdetővel (dm-alverde) mossuk a fejét is. Babaolajat szinten utólag vettünk, amikor koszmósodott a fejbőre, ezzel puhítottuk neki (nincs túl nagy haja 😊, ez is elég volt). Valaki írta, hogy nem hasznos/veszélyes a fültisztító, nem tudom, hogy a babásra értette-e, amit azért nem lehet olyan könnyen mélyre bedugni, mindenesetre én az orrából is szoktam vele trutyit kiszedni. 😊
2016. máj. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Gézlap a boraxhoz is kell, áttörölgetni a száját (szájpenész megelőzése miatt).
2016. máj. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!