Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rossz anya vagyok ha igy...

Rossz anya vagyok ha igy "szoptatom"?

Figyelt kérdés

Nagyon viszolygok a szoptatastol sajnos, ugy erzem nincsen benne semmi szep es bensoseges. Rossz belegondolnom h igy kene etetnem:( emiatt ha megszuletik a babam,fejni szeretnem majd a tejem es ugy adni neki. (Termeszetesen ilyen formaban minel tovabb).

Szerintetek ez elitelendo? Igy nem adom meg neki a kello torodest?


2016. máj. 8. 07:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
68%
Fejni totál szívás, én csak egy kiskanálnyit szoktam minden nap, hogy a vitamint beadjam neki, de azt is csak akkor a legegyszerűbb ha a kisfiam pont előtte evett és még bennem van a reflex. Anélkül kellemetlen és macerás, arról nem is szólva, hogy szerintem is totál megalázó. Szoptatni viszont szuper meghitt dolog, az hogy ezt csak tőlem kaphatja meg, hidd el, nem tudod amíg meg nem próbálod :)
2016. máj. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
68%

A szülőszobàn, kh-ban úgyis megrpóbàljàk mellre tenni. Dönts akkor. Lehet fejni és üvegből adni, de baromi maceràs.


Engem is kivert a vìz egy darabig a szoptatàs gondolatàtól, de màs, amikor màr benne van az ember.

2016. máj. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!