Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 23 foktol felfele jo ha...

23 foktol felfele jo ha rovidujjuban alszik a baba? En mindig kellemetlennek erzem a hideg felkaromat. De neki lehet hogy az a jo?

Figyelt kérdés
2016. máj. 10. 12:01
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
nálunk 22 fok van most még hosszú ujjúban alszik..23-24 fok körül már én is leveszem róla a hosszu ujjút, ujjatlan vékonyabb lábzsákban alszik egyébként.
2016. máj. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én babámnak egyáltalán nincs melege hosszú ujjú body-ban, 23-34 fok között van most nálunk. Egy vékonyabb ujjatlan hálózsákban alszik ő is.
2016. máj. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én biztos egy vékony hosszú ujjút adnék rá,tekintve hogy ők folyton kitakaróznak.én is fázom,ha rövid ujjúban vagyok,és nincs rajtam takaró.
2016. máj. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk 21 van éjjel,hosszú van alszik takaróval. Anyumék cserèpkályhával fűtenek ott azért jóval több van fektetéskor ( h reggel még meleg legyen) ott is hosszút adok rá, de csak hajnalban takarom be
2016. máj. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!