Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy bírjátok a babátok...

Hogy bírjátok a babátok hisztijét, sírását?

Figyelt kérdés
Nincs elegetek belőle néha?
2016. máj. 10. 22:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
dehogy nincs :) de emberek vagyunk nem gepek. raadasul.a babak sirasa az anyabam stresszhormont termel..teljesen ertheto ha ki akadsz neha. rosszabb napokon en egyutt sirtam a babammal. persze ugy h lehetoleg ne lassa...de bizony volt ilyen, atlag napi 2-3 ora alvas mellett, es teljesen mindegy h okkal sirt e vagy csak az unalomtol.
2016. máj. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
25%

Nem tudtam hogy a babàk tudnak hisztizni... Sírni meg nem nagy buli, nem jókedvükből teszik;

De a kèrdésre vàlaszolva: nincs.

2016. máj. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%

A sírásával nem volt bajom sosem, most sincs, mert akkor valami baj van, èn olyankor inkább sajnáltam ha nem tudtam az okát.

Mostmár 2 èves, na most a hisztikezdemènyeit már nehezen viselem.

2016. máj. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%

Egyszer emlekszem, hogy fáradt voltam es kikészültem KO, alig birtam tudatomhoz térni es a baba ordit már megint. Pedig hajnalban is mellém vettem. Erre leesett az ágyrol.

Egyből belém szökött az élet, olyat vetődtem utána, mintha még el tudnám kapni, annak ellenére, hogy késő.

Es akkor gondoltam bele a helyzetébe igazán, hogy borzaszto lehet ha tehetetlen vagy. Ehes vagy es nem tudsz a hűtőhöz se menni csak várni várni..es abszolut kiszolgáltatott másoknak.

Onnanstol minden nyikkanásra ugrottam, nem is, hanem már a sirast is megelőztem, már ugye napirend volt amihely olyan jol állt, hogy szinte napirendszerűen is sirt. Szoval nm vokt nehéz kiszamolni besaccolni mikorra varhato a következő hullám.

És elmult a babasírás más kommunikácios formákat vett fel és csak pár honapos volt.(ehseget néma tátogással jelezte kozben nézett rám)

2016. máj. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nehezen, nem vagyunk megedzve, szinte sosem sír. Ma az oltás után üvöltött egy ideig, én is sírtam vele.:)
2016. máj. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Betu ***** válasza:
Az én kisfiam baba korában és most is csak keveset sír. 14 hónapos. Na hiszti az màr van. Néha el kell hàromig szàmolnom az biztos. Viszont tudom ez ilyen, a hiszti meg kell az egészséges fejlődéséhez. Próbàlom kezelni, de volt màr nekem is olyan amikor vele sírtam én is!😢
2016. máj. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Dehogynem, sajnos néha fel is húzom magam rajta. Olyankor elkanyarítok egy mondatot jó halkan. :D
2016. máj. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
37%
Egy kisbaba hisztizni nem szokott, csak sírni. Az valóban nehéz is tud lenni. De meg kell oldani:)
2016. máj. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
22%

Dehogynem. Azért kikészítő tud ám lenni.. Vár attól függ. Milyen idős?? Mikor pici volt tudtam, h azért sír mert valami nem okés. És tettem ami épp tennem kellett. Nem készültem ki. Megoldottam a peoblémát és pápá sírás!

Na most hiszti van. Az már nehezebb. Hisz a semmiért csinálja. Ma pl 5 perc volt a mosogatás, nah azt hallani kellett volna meg látni mit művel. :) igen kiakadtam. Mélyeket lélegeztem és ennyi.. Nem tudtam mit csinálni, befejeztem a dolgom és kész. Nyugodt maradtam.. :) nem mindig egyszerű..

Most 17 hós. Durván tud hisztizni ha bem az van amit ő szeretne.. Próbálom helyén kezelni a dolgokat, de van h kiszalad ez- az a számon.. Sajnos..

2016. máj. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nos, 6 es fel hos, de ha kiveszem a telomat a kezebol, mar ordit es akaratosan visszakoveteli. Lehet, higy ez nem hiszti, de nem is szuksegletbol adodo siras.

Ezeket nehezen tudom kezelni. Unatkozik, probalom szorakoztatni, jatszani vele, letenni szonyegre, mindent megteszek, megsem jo neki.

Az altatasom elott mostanaba egy siros orditos rendszert vezetett be, es a vegen beajul az almossagtol. Ujszolottkent is volt gond az alvassal, ez most is igy van.

Kabe 5 hos koratol van ez, amit leirtam.

Volt egy idoszaka, amikor nekem se sirt, csendes baba volt, ahogy az elozo valaszado irtak, en is lestem minden kivansagat es nekem sem sirt.

Ez az egesz mostanaba kezdotott.

Lehet, hogy a foga, lehet a mozgasfejlodes, vagy hogy kuszna de nem tud unja magat, de a helyzetet nem tudja megvaltoztatni.

Nem tudom, de a stressz valoban no bennem,,ahogy o csak veg nelkul ordit. 😕

2016. máj. 11. 12:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!