Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 24-25 évesen korai babát...

24-25 évesen korai babát vállalni? N23

Figyelt kérdés
A harmadik kapcsolatomban élek, viszont tudom, hogy ő az igazi, szeretjük egymást, egyszerűen azt érzem, hogy hozzá tartozom. Ő 37 éves. Én 23. Van egy háza, így arra már nem kellene költeni. Rendesen keres, én nem sokat az igaz. Mivel nagy felelősség egy baba, és a felneveléséről nem is beszélve, alaposan átgondoljuk, de ő se szeretne 40 nél tovább várni, bennem pedig nagyon erős már az ösztön, nagyon vágyom egy közös babára, nagyon szeretnék anya lenni. Életkorilag korai?

2016. máj. 11. 21:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
24-25 évesen nem korai. Az első gyerekhez épp ideális.
2016. máj. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nem korai,nekem az első fiam 21 éves koromban született,igaz még főiskolára jártam,de még így sem érzem korainak,most 26 vagyok,most várom a második babánkat,mindketten dolgozunk van lakásunk,teljesen jó így,igaz régen 24-25 évesen szerettem volna először szülni,de így hozta az élet,amit egyikünk sem bán.
2016. máj. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Nővérem is 24 évesen válallt gyermeket. Ma már boldog anyuka a 2,5 éves lányával.

Ha úg érzed hajrá ;)

2016. máj. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Pontosan tökéletes a 24-25 éves kor! :)

(én is akkor szerettem volna szülni, ha nem váratott volna magára sok sok évet a babaprojekt).

2016. máj. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nalunk hasonlo a helyzet en 21 vagyok parom 29. Az anyagi hatterunk meg van, iskolak is munkank is van, tobb eve egyutt elunk. Most vagyok 13 hetes kismama:) mindig fiatalon szerettem volna picit, ugy hogy boldogok vagyunk hogy sikerult, mert van egy betegsegem is ami miatt nehezen johet ossze ezert is jo minel korabban szulnom :)

Ha ugy erzed megertel ra akkor nem korai :)

Sok sikert!! Hajra!! :)

2016. máj. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Egyáltalán nem korai,sok sikert én drukkolok;)
2016. máj. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
na jött pontozni néhány idősebb anyuka...
2016. máj. 13. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!